My Morning Jacket Regularly Scheduled Programming

My Morning Jacket Regularly Scheduled Programming

My Morning Jacket prezentuje nowy singiel Regularly Scheduled Programming i zapowiada nadejście nowego albumu.

Sześcioletnie oczekiwanie na prawdziwy, pełnoprawny nowy album My Morning Jacket dobiega chyba końca. Ostatni krążek My Morning Jacket The Waterfall ukazał się wiosną 2015 roku. Od tego czasu pojawiały się solowe albumy członków grupy, ale także plotki, że zespół może mieć długą przerwę.

W 2019 roku zebrali się, aby zagrać kilka koncertów z okazji 20. rocznicy ich debiutanckiego albumu, The Tennessee Fire i najwyraźniej to zainspirowało zespół do dalszego działania. W zeszłym roku ukazał się The Waterfall II. Płyta na której pojawiały się niezrealizowane piosenki z sesji do The Waterfall, odświeżone podczas pandemii przez Jima Jamesa.

Teraz My Morning Jacket powracają z nową płytą i premierowymi kawałkami. Album pojawi się w październiku, został wyprodukowany przez samego Jima Jamesa podczas dwóch długich sesji nagraniowych w Los Angeles.

Mam nadzieję, że ten album przyniesie ludziom wiele radości i ulgi, zwłaszcza, że ​​wszyscy byliśmy zamknięci tak długo. Znam to uczucie, które odczuwasz jeżdżąc dookoła grając muzykę, którą kochasz, a nawet leżąc w łóżku i płakać przy muzyce, którą kochasz. Fakt, że w ten sposób możemy być częścią ludzkiego życia, jest dla nas tak magiczny i naprawdę dobrze, że wciąż jesteśmy w pobliżu, aby to robić – Jim James.

Pierwszym singlem promującym krążek, który będzie nosił tytuł My Morning Jacket jest Regularly Scheduled Programming.

Ta piosenka naprawdę trafia do mnie po tym, przez co przeszliśmy z pandemią. Ale nawet wcześniej wydawało się, że tak wielu z nas zamienia prawdziwe życie w media społecznościowe, zamieniając własne historie na historie w telewizji, zamieniając naszą świadomość na narkotyki. Musimy pomóc sobie nawzajem obudzić się do prawdziwej miłości, zanim będzie za późno – Jim James.

My Morning Jacket Tracklista

01 “Regularly Scheduled Programming”
02 “Love Love Love”
03 “In Color”
04 “Least Expected”
05 “Never In The Real World”
06 “The Devil’s In The Details”
07 “Lucky To Be Alive”
08 “Complex”
09 “Out Of Range, Pt. 2”
10 “Penny For Your Thoughts”
11 “I Never Could Get Enough”