Gra o tron sezon 7 trailer

Gra o tron na nowym zwiastunie!

Dalsza część historii o Zimie już w lato tego roku!

Zwiastun siódmego sezonu Gry o tron robi wrażenie. Pierwsze ciarki mogą się u Was pojawić już na samym początku, gdy Cersei Lannister mówi o obecnej sytuacji Lannisterów. Czy ktoś potrafi przewidzieć, czy zostaną zepchnięci z tronu? Lipcu, przybywaj!

Serial inspirowany serią książek George’a R.R. Martina Pieśń lodu i ognia wróci do HBO już 16 lipca 2017 roku. Jest to późniejsza data premiery niż wcześniejsze sezony, które debiutowały w kwietniu. Producenci Gry o tronDavid Benioff i D.B. Weiss, wytłumaczyli, że jest to „wina” warunków pogodowych w miejscach, gdzie nagrywano siódmą serię. „(…) Zaczynamy nagrywać trochę później, bo na końcu szóstego sezonu „przyszła zima”, a to znaczy, że słoneczna pogoda nie będzie nam za bardzo służyła. Z tego powodu przesunęliśmy wszystko do przodu, żebyśmy otrzymali trochę szarej pogody nawet w najbardziej słonecznych miejscach, w których kręciliśmy.”, powiedzieli Variety.

W tym roku czeka nas jeszcze jedna zmiana w porównaniu do wcześniejszych lat. Gra o tron 7 będzie składała się z siedmiu odcinków, a nie dziesięciu. W 2018 roku na ekrany telewizorów zawita ostatni sezon, który będzie liczył już tylko sześć epizodów. Gra o żelazny tron zbliża się ku definitywnemu końcowi.

Co myślicie o tym zwiastunie? Nie możecie przestać krzyczeć z radości, że go ujrzeliście czy wręcz przeciwnie, na chłodno przyjmujecie wieści o siódmym sezonie Gry o tron?

Gra o tron sezon 7 trailer