Depeche Mode Spirit tracklista

Depeche Mode Spirit tracklista. Poznaj szczegóły nowej płyty.

Dziś miała premierę najnowsza piosenka z nadchodzącego albumu Spirit. Zespół ogłosił również tracklistę najnowszego wydawnictwa.

Depeche Mode Spirit tracklista zawiera w wersji podstawowej dwanaście utworów.

1. Going Backwards
2. Where’s the Revolution
3. The Worst Crime
4. Scum
5. You Move
6. Cover Me
7. Eternal
8. Poison Heart
9. So Much Love
10. Poorman
11. No More (This is the Last Time)
12. Fail

Na dwupłytowej wersji znajdą się dodatkowo remiksy

1. Cover Me (Alt Out)
2. Scum (Frenetic Mix)
3. Poison Heart (Tripped Mix)
4. 
Fail (Cinematic Cut)
5. So Much Love (Machine Mix)

Jesteśmy wyjątkowo dumni z tej płyty i nie możemy się doczekać, aż podzielimy się nią ze wszystkimi. James Ford z ekipą umożliwił nam nagranie dzieła równie mocnego w warstwie brzmieniowej, jak i słownej. – mówi o nowym albumie Dave Gahan.

Album Spirit ukaże się zarówno w wersji cyfrowej, jak i kilku formatach fizycznych: standardowej i deluxe. Wersja deluxe zawierać będzie dodatkowo 28-stronicowy booklet ze specjalną okładką i unikalnymi zdjęciami, a także 5 remixów przygotowanych przez Depeche Mode, Matrixxmana i Kurta Uenalę, zatytułowanych Jungle Spirit Mixes. Wersja winylowa Spirit ukaże się na 2 winylach 180g z tracklistą płyty w wersji standard i specjalnym grawerowaniem na stronie B drugiego krążka. W Polsce dostępna będzie także specjalna wersja płyty ze specjalną przypinką z nowym logo Depeche Mode. Okładka i wszystkie zdjęcia z sesji do Spirit są dziełem stałego współpracownika kreatywnego zespołu – a także uznanego filmowca – Antona Corbijna.

Spirit to efekt początku współpracy Depeche Mode z producentem Jamesem Fordem z Simian Mobile Disco (odpowiedzialnym za płyty m.in. Foals, Florence & The Machine, Arctic Monkeys) i pierwsza nowa muzyka zespołu od czasu wydanej w 2013 roku i świetnie przyjętej  płyty Delta Machine.