walerian ciągle tańczę

Nowa muzyka: Walerian Ciągle tańczę

Walerian udostępnił swój nowy utwór Ciągle tańczę z autorskim teledyskiem, wykonanym techniką animacji poklatkowej.

Walerian promuje nadchodzący, debiutancki krążek Wieża drugim singlem, Ciągle tańczę. Tym razem piosence towarzyszy animacja poklatkowa. To historia o architekcie, który chce zaprojektować swój nowy dom. Przeszkadza mu w tym trwająca za oknem budowa rozpadającego się budynku.

Walerian Ciągle tańczę

Tak o projekcie mówi Walerian:

Pod koniec jesieni i zimą chciałem stworzyć kolejny teledysk, promujący następny singiel z „Wieży”. Miałem w głowie już pomysł, ale ze względu bezpieczeństwa nie do końca chciałem w tamtym czasie zbierać niemałą grupę ludzi, bez których nie mógłbym nagrać klipu. Wtedy przyszło mi do głowy, że mógłbym zrobić animację. Przez ostatnie 5 miesięcy, rozrysowywałem storyboardy, tworzyłem makietę i głównego bohatera, a na koniec zajarany i trochę niecierpliwy, ożywiałem ludzika, robiąc mu setki zdjęć. (…) Niesamowicie się cieszę, bo czuję, że to taki najbardziej „mój” film, jaki kiedykolwiek zrobiłem.”

Wieża ukaże się w tym roku. Nad albumem pracują Walerian, Adam Kiepuszewski (Młody Budda) w roli producenta i współkompozytora oraz Tocha Białobrzeska (odpowiedzialna za stronę wizualną, okładki czy kostiumy do klipów).

Zajrzyj na stronę Waleriana! Walerian Ciągle tańczę