tom grennan Evering Road Deluxe

Tom Grennan Evering Road Deluxe

Evering Road drugi w dyskografii album Toma Grennana ukazał się w marcu tego roku. Wypełniony po brzegi hitowymi kawałkami szybko zdobył numer 1 na liście najlepiej sprzedających się albumów w Wielkiej Brytanii

Muzyk nie zwalnia tempa i szykuje reedycję swojej płyty. Tom Grennan Evering Road Deluxe pojawi się już 3 września i będzie zawierać utwory „By Your Side” i „Don’t Break the Heart”, a także nowe kawałki „People Always Meant to Be”, „Fade” i orkiestrową wersję przeboju „Little Bit of Love”, nagraną na żywo w Abbey Road. Do tej pory singiel został odtworzony 200 milionów razy. Jako jeden z 200 najpopularniejszych artystów na świecie, Tom Grennan obecnie ma na swoim koncie trzy single, które w 2021 roku znalazły się na szczytach list przebojów: „Little Bit of Love”, „By Your Side” i „Let’s Go Home Together” z Ellą Henderson.

Album będzie promował nowy singiel Don’t Break The Heart. Tom Grennan sam opowiada o nowej kompozycji:

„Niedawno otrzymałem tragiczną wiadomość o śmierci mamy mojego przyjaciela. Ciężko było patrzeć, jak pojmuje, co się stało, próbując poradzić sobie z szaleństwem i smutkiem swojego nowego świata, gdy odeszła jego mama, którą tak bardzo kochał. Obserwowanie go wywołało we mnie wspomnienia o stracie mojego kuzyna i najlepszego przyjaciela Alana, kiedy byłem nastolatkiem; złamało to tak wielu z nas. Piosenka wyszła ze mnie dość szybko. Była oczyszczająca na wielu poziomach. Myśli o stracie i złamanym sercu, radzenie sobie z żałobą po śmierci lub rozpadem związku albo przyjaźni – to wszystko, co wydawało się kierować moim życiem w ostatnich latach, ale niestety nigdy nie stało się łatwiejsze. Jestem wdzięczny, że upływający czas pozwala nam spojrzeć wstecz i przypomnieć sobie dobre chwile”.

Lista utworów Tom Grennan Evering Road Deluxe
1. If Only
2. Something Better
3. Little Bit of Love
4. Amen
5. It Hurts
6. Never Be a Right Time
7. This Is the Place
8. Sweeter Then
9. Make My Mind Up
10. Second Time
11. You Matter to Me
12. Oh Please
13. I Don’t Need a Reason
14. Love Has Different Ways to Say Goodbye
15. People Always Meant to Be
16. Don’t Break the Heart
17. Fade
18. Little Bit of Love (Live from Abbey Road)
19. By Your Side (Calvin Harris feat. Tom Grennan)

Czytaj więcej o Tom Grennan

Kim jest Tom Grennan? Tom Grennan Lighting Matches

Poznajcie go dzięki Chase & Status. Tom Grennan.