Sex Education season 2 kiedy

Sex Education season 2 kiedy – wszystko, co wiemy

Sex Education serial kiedy 2 sezon? Czy Netflix zapowiedział pracę nad kontynuacją serii?


Sex Education season 2 kiedy, Sex Education sezon 2 informacje, Sex Education sezon 2 fabuła


Sex Education season 2 kiedy?

Sex Education season 2 kiedy?

Na naszym kanale w serwisie YouTube pojawił się film o pierwszym sezonie Sex Education i o tym, czego możemy spodziewać się po drugim.

Netflix pierwszego lutego zapowiedział, że powstanie drugi sezon świetnie przyjętej serii dla młodzieży. Produkcja Sex Education 2 rozpocznie się wiosną, więc możemy spodziewać się premiery w okolicach początku 2020 roku. Kontynuacja będzie liczyć osiem odcinków.

Sex Education sezon 2 fabuła

Sex Education sezon 2 fabuła

Nieznana jest oczywiście fabuła drugiego sezonu, ale pierwszy sezon zostawił wiele wątków niedomkniętych, więc możemy się spodziewać ich kontynuacji.

Ważnym wątkiem będzie związek Otisa z Olą. Możemy spodziewać się, że ta relacja sprawi, że bohater zrozumie na czym to wszystko polega. Na pewno ostatecznie Otis zostanie z Maeve.

Pytanie brzmi, czy Maeve wreszcie zostawi swoją przeszłość i rodzinę za sobą, a zacznie wykorzystywać w pełni swój potencjał.

Ciekawe też będzie zobaczyć, co stanie się z Adamem Groffem, który po finale pierwszego sezonu, wstąpił do wojska. Zapewne powróci do domu w drugiej serii, ale nie będzie to ten sam Adam.

Zobaczymy też, czy Otisowi uda się zatrzymać Jean przed wydaniem książki, w której dokładnie opisuje życie seksualne swojego syna.

Zapewne interesującym tematem byłoby też to, czy Eric będzie w stanie zostać sobą i czy jego rodzina dalej będzie go wspierała.

Sex Education sezon 2 informacje

Sex Education sezon 2 informacje

Gdy dowiemy się czegoś nowego o drugim sezonie Sex Education, ten artykuł będzie aktualizowany.

W międzyczasie zachęcamy Was do przeczytania naszej recenzji serialu, a także sprawdzenia naszych innych tekstów.

Sex Education season 2 kiedy, Sex Education sezon 2 informacje, Sex Education sezon 2 fabuła