The Wombats Lemon to Knife Fight video

The Wombats Lemon to Knife Fight video. Nowy teledysk.

Zobacz The Wombats Lemon to Knife Fight video. Grupa udostępniła teledysk do swojego najnowszego singla, promującego album Beautiful People Will ruin Your Life

Ekipa z Liverpoolu słynie ze swoich drastycznych klipów, nie inaczej jest w przypadku The Wombats Lemon to Knife Fight video. Całość wygląda jak Thriller Michaela Jacksona podkręcony przez Quentina Tarantino.

O najnowszym klipie opowiada reżyser Finn Keenan: Pomysł na to wideo powstał na podstawie zdania „David Lynch spotyka Power Rangers” Chciałem stworzyć coś co zaczyna się mrocznie i surrealistycznie, lekko niepokojąco, by później wszystko stanęło na głowie, obróciło się o 180 stopni i prowadziło do niedorzecznego zakończenia. Ci łowcy robią to co miesiąc, jednak teraz wybrali złego wilkołaka. Chciałem, by widz poczuł sympatię do głównej bohaterki i jak największą odrazę w stosunku do ludzi, którzy ją złapali, tak by ostatecznie poczuli satysfakcje. Chciałem by w klipie były wyczuwalne południowo amerykańskie wibracje, więc nakręciliśmy teledysk na środku niczego, w moim małym miasteczku rodzinnym – Cavan w Irlandii. To niespodziewanie dało bardzo przekonujący efekt.

The Wombats Lemon to Knife Fight video
The Wombats Lemon to Knife Fight video

O nowej płycie przeczytacie w naszym artykule:

The Wombats Lemon To A Knife Fight nowe nagranie i płyta

http://www.kulturalnaplaneta.pl/kim-jest-tom-grennan-lighting-matches