Ostatni Jedi konkurs DVD

Ostatni Jedi konkurs – wygraj nowe Gwiezdne Wojny na DVD!

Najnowszy epizod Gwiezdnych Wojen, Ostatni Jedi, wreszcie trafił na DVD i Blu-Ray! W związku z tym, organizujemy konkurs, w którym do wygrania jest m.in. egzemplarz filmu na DVD.

Dzięki dystrybutorowi filmów Galapagos, mamy do rozdania w konkursie film Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi na DVD oraz dwa albumy Star Wars. Ostatni Jedi. Moc Łamigłówek. Co musicie zrobić, żeby wygrać?

Jak wyobrażasz sobie początek dziewiątego epizodu Gwiezdnych Wojen? Co mogłoby się w nim wydarzyć? Opisz swoją wizję sceny rozpoczynającej ostatnią część sagi o Skywalkerach.

Autor najciekawszej pracy otrzyma pełny zestaw nagród, czyli film Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi na DVD oraz album Star Wars. Ostatni Jedi. Moc Łamigłówek. Poza tym spośród wszystkich uczestników konkursu (wyłączając zwycięzcę) wylosujemy szczęśliwca, któremu wręczymy drugi egzemplarz Star Wars. Ostatni Jedi. Moc Łamigłówek.

Macie czas do 29 kwietnia 2018 roku (niedziela), do północy.

Swoje odpowiedzi możecie zgłaszać przez nasz formularz kontaktowy TUTAJ, kub pisząc prosto na naszego maila (redakcja[*tutaj wiecie jaki znak]kulturalnaplaneta.pl).

Star Wars The Last Jedi recenzja. Moc jest silna. (bez spojlerów)

Jeśli tak jak my, interesujecie się uniwersum Star Wars, to wpadnijcie na nasz kanał na YouTube, gdzie często poruszamy ten temat.

Kulturalna Planeta kanał YouTube

Ostatni Jedi konkurs DVD