Bownik Delfina, Justin Timberlake  Man of the Woods, The Boxer Rebellion Ghost Alive, Zalewski śpiewa Niemena, co nowego w muzyce 2018

nieagresywnie 18 czyli co nowego w muzyce 2018?

Najnowszy odcinek nieagresywnie wylądował już na kanale. Anna i Bisior tym razem opowiadają o nowych fascynacjach muzycznych, nowych płytach i nagraniach.

Zalewski śpiewa Niemena

Muzyczne nowości 2018 – w najnowszym odcinku nieagresywnie sprawdzamy, jak tratuje nas – póki co – 2018 rok. I wygląda na to, że nie ma na co narzekać. Zalewski śpiewa Niemena, jak to robi i jak znalazł chórek, niczym Tina Turner.

Justin Timberlake  Man of the Woods

Jedna z największych popowych gwiazd świata powraca w dwóch odsłonach: jako Filthy Justin Timberlake i Justin Timberlake Man of the Woods w jednym. Sprawdzamy przepis na doskonały teledysk, z jedną kamerą. Do tego Bownik i najnowszy album Delfina, czyli jedna z najciekawszych polskich premier ostatnich tygodni.

The Boxer Rebellion Ghost Alive

Na dokładkę The Boxer Rebellion – mistrzowie pisania ładnych i smutnych piosenek powracają z nową płytą „Ghost Alive”. Na dokładkę dowiecie się przypadkowo z kim Paulo Coelho mógłby nagrać płytę. Jednym słowem zapraszamy. Co nowego w muzyce 2018?

Co nowego w muzyce 2018? Zalewski śpiewa Niemena, Justin Timberlake  Man of the Woods, The Boxer Rebellion Ghost Alive i Bownik Delfina

Najlepsze płyty 2017 roku czyli nieagresywnie 12 i 13