Let's Play Two Pearl Jam

Let’s Play Two Pearl Jam – koncertowy film i płyta

Już 29 września pojawi się najnowszy koncertowy krążek Pearl Jam oraz film Let’s Play Two wyreżyserowany przez Danny’ego Clincha.

Lets Play Two to zapis dwóch wyprzedanych koncertów na Wrigley Field w Chicago, 20 i 22 sierpnia 2016 roku, a także opowieść o drodze do zwycięstwa w National League Championship Series klubu Chicago Cubs.

Baseballowa ekipa z Wrigley Field to ukochany zespół Eddie Veddera, który wychowywał się w Chicago. W filmie zobaczymy jak przenika się muzyka grupy z rodzinnym miastem Eddiego i  ukochanym klubem. Spotkamy zespół i fanów Chicago Cubs podczas triumfalnego zwyciętwa, którego ukoronowaniem były dwa koncerty Pearl Jam na legendarnym stadionie.

Danny Clinch współpracował już z muzykami z Seattle przy okazji innego koncertowego wydawnictwa Immagine in Cornice. W moich filmach i zdjęciach uwielbiam odkrywać relacje i emocje między zespołem, fanami i miejscem, w którym się znajdujemy. Tak jest i tym razem. – mówi Clinch. Zobaczycie Chicago Cubs, kibiców i Pearl Jam podczas historycznego sukcesu. Nasze uczucia nas niezawiodły trafiliśmy w samo centrum epickiego wydarzenia, które zakończyło 108 letnią posuchę dla klubu z Chicago.

Pierwsze pokazy filmu odbędą się 27 i 28 września w Chicago. Do Polski obraz trafi już 4 października i będzie można go obejrzeć w Multikinie.

Let’s Play Two wydany będzie również w wersji płytowe na CD i LP. Nagranie promuje koncertowa wersja kawałka Courduroy, pochodzącego z wydanego w 1994 roku albumu Vitalogy.

LOW LIGHT
BETTERMAN
ELDERLY WOMAN BEHIND THE COUNTER IN THE SMALL TOWN
LAST EXIT
LIGHTNING BOLT
BLACK, RED, YELLOW
BLACK
COURDUROY
GIVEN TO FLY
JEREMY
INSIDE JOB
GO
CRAZY MARY
RELEASE
ALIVE
ALL THE WAY
I’VE GOT A FEELING