Thirty Seconds To Mars - Walk On Water tekst, Thirty Seconds To Mars - Walk On Water (Official Music Video), thirty seconds to mars walk on water

Thirty Seconds To Mars – Walk On Water (video + tekst)

Po wielu miesiącach Thirty Seconds To Mars nareszcie powracają z nowym singlem Walk On Water! Nagranie zapowiada piąty album studyjny zespołu.

Po czterech długich latach, tysiącach godzin, trylionach sekund nareszcie zdołaliśmy skończyć tę pieprzoną piosenkę! – to słowa Jareda Leto.

Ostatnia płyta grupy Love, Lust, Faith and Dreams ukazała się cztery lata temu. Przyniosła hitowe kawałki Up In The Air, Do Or Die czy City Of Angels.

Ostatni album ukazał się kiedy nie było jeszcze samochodów jeżdżących bez kierowcy, fidget spinnerów, prezydenta Trumpa, a Jon Snow nawet jeszcze nie umarł. – mówi Leto.

W najnowszym lyric video, do nagrania Walk On Water, widać, zdjęcia zarejestrowane przez zespół 4 lipca 2017. W nagraniu wzięlo udział 10 000 osób, a także profesjonalna ekipa. Uchwycone obrazy mają składać się na film dokumentalny, który przedstawiać będzie portret Ameryki, kraju pięknego, nieprzewidywalnego, trudnego i jednocześnie zapadającego w pamięć i serce.

Nie jestem pewien co dokładnie mogę powiedzieć o tym utworze. Szczerze, to stęskniłem się za wami. Nie mogę się doczekać kiedy wrócimy na trasę i jestem naprawdę dumny, że mogę się podzielić pierwszym singlem z naszego nowego albumu. I tak, pracowaliśmy nad tym przez 4 lata. – dodaje wokalista.

Nowe nagranie z pewnością wpisuje się w styl, do którego ostatnio przyzwyczaiła nas grupa. Chóralne, epickie zaśpiewy, schowane gitary i bogate elektroniczne efekty. Kawałek ma szansę stać się hitem.

Thirty Seconds To Mars – Walk On Water (Official Music Video)

Thirty Seconds To Mars – Walk On Water tekst

Walk On Water
can you even see what you’re fighting for
blood lust in a holy war
listen up hear the patriot shout
times are changing

in the end the choice was clear
take a shot in the face of fear
fist up in the firing line
times are changing

do you believe you that can walk on water?
do you believe that you win this fight tonight

look at the sky
see a dying star
white lies it’s a man on fire
making love with the devil hurts
times are changing

a thin line
the whole truth
the fear right
the left view
breaking all those promises made
times are changing

do you believe you that can walk on water?
do you believe that you win this fight tonight
do you believe you that can walk on water?
do you believe that you win this fight tonight

U2 Songs Of Experience – data premiery i wszystkie newsy o U2 2017