lp lost on you

LP Lost On You. Wreszcie pełny album Laury.

Kochacie Lost On You? Uwielbiacie mini album Death Valley. Czas na pełną płytę LP, która przyniesie 10 kompozycji.

To bezsprzecznie jedna z tegorocznych, muzycznych rewelacji. Wszyscy pokochali LP Lost On You, magiczny kawałek, który wdarł się do naszych uszu, za sprawą niesamowitego głosu Laury Pergolizzi, ukrywającej się pod szyldem LP.

Laura do tej pory najbardziej ceniona była za swój talent kompozytorski. Nagraniami obdzieliła całą masę artystów od Rihanny, Christiny Aguilery po Cher i Rite Ore. Pierwsze dwa albumy Heart-Shaped Scar i Suburban Sprawl & Alcohol nie zdobyły wielkie uznania. Jednak sukces jej nagrań wyśpiewanych ustami innych zwrócił na nią uwagę dużej wytwórni, co zaowocowało wydanym w 2014 roku krążkiem Forever For Now.

Najnowszy, czwarty i chyba najbardziej wyczekiwany album pojawi się 9 grudnia. Płyta będzie nosiła tytuł Lost On You i obok utworów znanych z ep-ki Death Valley przyniesie pięć premierowych kompozycji.

Płyta została wyprodukowana przez Mike’a Del Rio oraz PJ Bianco. W pracy nad piosenkami wspomógł LP długoletni współpracownik – Nate Campany. Materiał powstawał w trudnym dla Laury okresie – po nieudanym związku artystki. Album jest z jednej strony opowieścią o utracie i smutku, ale również pełną nadziei, radosną celebracją miłości i samoakceptacji.

LP Lost On You

LP – Lost On You

Muddy Waters
No Witness
Lost On You
Up Against Me
Tightrope
Other People
Into The Wild
Strange
Death Valley
You Want It All