Foo Fighters The Sky Is A Neighborhood

Foo Fighters The Sky Is A Neighborhood – nowy genialny kawałek.

Foo Fighters udostępnili właśnie teledysk do najnowszego singla The Sky Is A Neighborhood, który zapowiada album Concrete And Gold.

Foo Fighters The Sky Is A Neighborhood, czyli najnowsze nagranie można było usłyszeć podczas koncertów i zobaczyć na fanowskich klipach w serwisie youtube. Jednak dopiero studyjne brzmienie oddaje pełnię energii, brzmienia i genialnej melodii schowanej w czterech minutach.

Któregoś dnia leżałem i obserwowałem gwiazdy – mówi Grohl – i pomyśłałem o nich jako miejscach, na których istnieje życie. Skoro są w swoim sąsiedztwie, to muszą ze sobą współgrać. I tak powstał tytuł utwór, jeszcze bez muzyki. Póżniej powtarzając sobie ten tytuł, muzyka sama pojawiła się w mojej głowie.

Utwór został nagrany w jedno popołudnie i dopełnił całości na krążku Conrete And Gold, którego produkcji podjął się Greg Kurstin. Płyta ukaże się już 15 września. Jak twierdzi sam Dave Grohl – to największa dźwiękowa rzecz, jaką grupa kiedykolwiek stworzyła.

Razem z premierą singla Foo Fighter udostępnili także aplikacje, umożliwiającą każdemu fanowi FF przekształcenie swojego telefonu w narzędzie do odkrywania nieba w okolicy. Wystarczy wejść na stronę sky.foofighters.com z telefonu, aby stworzyć własną kulistą mapę nieboskłonu, wykrywającą konstelację na nocnym niebie – wszystko to w rytm utworów Foo Fighters.

Do tej pory jedynym ujawnionym utworem z Concrete And Gold był kawałek Run. Porywająca i zarywająca nogę piosenka, z zabawnym klipem.

Zapowiada się doskonała płyta, na którą już nie możemy się doczekać.

1. T-Shirt
2. Run
3. Make It Right
4. The Sky Is A Neighborhood
5. La Dee Da
6. Dirty Water
7. Arrows
8. Happy Ever After (Zero Hour)
9. Sunday Rain
10. The Line
11. Concrete and Gold