Spider-Man Homecoming Mark Hamill

Spider-Man Homecoming Mark Hamill chciał zagrać Sępa

Aktor znany przede wszystkim z ról Luke’a Skywalkera i Jokera bardzo chciał wcielić się w Sępa w najnowszym filmie o Spider-Manie.

Występ Michaela Keatona jako Sępa w Spider-Man: Homecoming został świetnie przyjęty przez fanów Marvela. K-pax w swojej recenzji tego filmu pisał – „Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że Andrian Toomes to naprawdę dobrze napisany czarny charakter, a takich w filmach Marvela można szukać ze świecą. Nie jest to „bandzior”, który jest zły, bo jest zły. Nie ma sztampowego planu, by przejąć władzę nad całym światem. Jest po prostu zwykłym robotnikiem, który ma problem z utrzymaniem swojej rodziny. Gdy nadarza się okazja, to w dobrej wierze zstępuje na ciemną ścieżkę dla dobra najbliższych.

Okazuje się, że Mark Hamill miał na oku rolę Sępa. Gdyby Michael Keaton zrezygnował z możliwości zagrania przeciwnika Spider-Mana, to Hamill chętnie przejąłby tę inicjatywę.

Nie chcę narazić na niepowodzenie jakiejś propozycji zagrania w przyszłych filmach Marvela,„, mówił Hamill podczas D23 Expo w wywiadzie dla Rotten Tomatoes, „Miałem nadzieję, że Michael Keaton odrzuci tę rolę, bo nie ma za dużo złowieszczych roli dla starszych obywateli, więc liczyłem na Sępa.”

Zdecydowanie nie narzekam na wybór Michaela Keatona na kolejnego złoczyńcę Marvel Cinematic Universe. Ba! Uważam, że Keaton tchnął w Sępa życie, sprawiając, że ta postać obok Lokiego, Ego Killgrave’a ci Fiska stała się jednym z najlepszych antagonistów MCU. Nie zmienia to faktu, że darzę Marka Hamilla gargantuiczną sympatią za role Luke’a Skywalkera i Jokera, więc bardzo chciałbym go zobaczyć w filmach z tego uniwersum. Może wcielenie się w postać Doktora Octopusa byłby dobrym ruchem dla Hamilla? 🙂

Spider-Man: Homecoming – zobaczcie niewykorzystany projekt kostiumu Pajączka!

Wszystkie zapowiedziane filmy Marvel Studios:

Trzecia faza:

  • Strażnicy Galaktyki vol. 2 (w reżyserii Jamesa Gunna) – 5 maja 2017 roku [wszystkie newsy] [recenzja]
  • Spider-Man: Homecoming (Jon Watts) – 7 lipca 2017 roku [wszystkie newsy] [recenzja]
  • Thor: Ragnarok (Taika Waititi) – 3 listopada 2017 roku [wszystkie newsy]
  • Czarna Pantera (Ryan Coogler) – 16 lutego 2018 roku [wszystkie newsy]
  • Avengers: Infinity War (bracia Russo) – 4 maja 2018 roku [wszystkie newsy]
  • Ant-Man and the Wasp (Peyton Reed) – 6 lipca 2018 roku
  • Kapitan Marvel (jeszcze nie zapowiedziano)- 8 marca 2019 roku [wszystkie newsy]
  • Niezatytułowany film Avengers (bracia Russo) – 3 maja 2019 roku

Niezapowiedziana faza (Czwarta Faza):

  • sequel Spider-Man: Homecoming – 2019 rok
  • Strażnicy Galaktyki vol. 3 (James Gunn) – ? [wszystkie newsy]