Aquilo Silhouettes konkurs

Aquilo Silhouettes konkurs. Wygraj nowy album Aquilo.

Wygraj najnowszy, debiutancki album Aquilo – Silhouettes. Razem z Universal Music Polska przygotowaliśmy konkurs.

Drogi czytelniku. Uwielbiasz muzykę Aquilo? Może dopiero zetknąłeś się z ich twórczością i dźwięki generowane przez brytyjski duet nie mogą wyjść z Twojej głowy. Jeśli tak, to ten konkurs jest dla Ciebie.

Aquilo ShilouettesDo zdobycia 3 rewelacyjne i pachnące świeżością albumy grupy. W naszym konkursie nie ma złych odpowiedzi, ani nietrafionych pomysłów. Wystarczy, że przystaniecie na chwilę w gonitwie dnia i:

  • polubicie nasz profil na facebooku
  • udostępnicie nasz konkursowy post na facebooku
  • napiszecie nam w kilku słowach o Waszych emocjach związanych z muzyką Aquilo, narysujecie coś zjawiskowego, może komiks 🙂 lub ułożycie zgrabny wierszyk. Liczy się kreatywność i pomysł :).
  • swoje odpowiedzi umieścicie jako komentarz pod tym postem (co wiąże się z podaniem adresu e-mail, tak abyśmy mogli się z Wami skontaktować), albo wyślecie mailem na adres kontakt(at)kulturalnaplaneta.pl

Ponieważ sami lubimy pisać, więc z radością przeczytamy co Wam w muzycznej duszy piszczy. Czekamy na Wasze historyjki do 24 lutego. Po tym terminie wyłonimy zwycięzców, a piękne krążki Silhouettes znajdą nowych właścicieli.

Biorąc udział w naszym konkursie wyrażasz również zgodę na przetwarzanie przez organizatora konkursu danych osobowych umieszczonych w zgłoszeniu (adres e-mail), w zakresie prowadzenia i realizacji konkursu.