Dosłowna interpretacja piosenki Queen – Bohemian Rhapsody

Dosłowna wersja Bohemian Rhapsody grupy Queen, czyli najlepszy film w internecie ostatnich tygodni!

Queen Bohemian Rhapsody film czy warto obejrzeć? Recenzja

Próbowaliście kiedyś wsłuchać się w tekst Bohemian Rhapsody? Jest raczej dziwny, przez co znaczenie słów piosenki zespołu Queen śpiewanych przez Freddie’go Mercury’ego było obiektem licznych spekulacji.

Całość wreszcie nabrała sensu, dzięki ludziom z kanału na YouTube Corridor. Jeszcze nigdy nie widzieliście, czegoś tak dramatycznego i śmiesznego zarazem!

Smuci jedynie fakt, że została pominięta jedna zwrotka, ale pewnie ciężko byłoby ją dosłownie zaadaptować 😉

So you think you can stone me and spit in my eye?
So you think you can love me and leave me to die?
Oh, baby, can’t do this to me, baby,
Just gotta get out, just gotta get right outta here.

Za kanałem Corridor stoi grupa z wielkim zapałem do tworzenia krótkometrażowych produkcji filmowych na bardzo wysokim poziomie. Poza obejrzeniem dosłownej interpretacji Bohemian Rhapsody polecamy zapoznać się ich z pozostałymi filmami.

Międzyinnymi warto sprawdzić Jasona Bourne’a uczącego gotować, świetnie wyśmiewa kino, którymi ostatnimi laty raczy nas Hollywood. Inne materiały warte uwagi to gra Grand Theft Auto przeniesiona na realny świat, czy 10-odcinkowy mini serial Rush.

Zainspirowany on został grą Battlefield, a jedną z głównych ról odgrywa Steven Ogg, którego możecie znać jako Trevora z GTA V, Simona z The Walking Dead oraz Rebusa z Westworld.