Spider-Man: Homecoming – dwa pierwsze zwiastuny!

Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami udostępniono dwa pierwsze zwiastuny filmu Spider-Man: Homecoming. Poza Peterem Parkerem zobaczycie również Iron Mana oraz złoczyńców – Sępa oraz Shockera!

Dzięki nawiązaniu współpracy między Marvelem a Sony, Spider-Man stał się członkiem Uniwersum Filmowego Marvela już w tegorocznym Kapitanie Ameryce: Wojnie bohaterów. Po dwóch, niezbyt dobrze przyjętych, adaptacjach Człowieka Pająka, bohater nareszcie trafił w dobre ręce. W końcu Marvel wie jak robić filmy superbohaterskie, a z produkcji na produkcje poziom absolutnie nie spada.

Tym razem odtwórca Petera Parkera nie będzie naśladował nastolatka, jak to było w przypadku dwóch poprzednich aktorów, ponieważ w jego rolę wcielił się młody Tom Holland. Aktor wystąpił w m.in. Niemożliwe, W samym sercu morza czy w miniserialu Wolf Hall. Podczas castingu przewagę nad swoimi rywalami miał dzięki umieszczaniu filmików prezentujących swoje zdolności akrobatyczne. Już w Wojnie bohaterów przekonał widzów, że jest godzien swojej roli sprawiając, że na Spider-Man: Homecoming czekamy jeszcze mocniej!

Przyszły rok pod względem filmów Marvela zapowiada się miodnie! Poza Spider-Manem zobaczymy długo wyczekiwaną kontynuacje Strażników Galaktyki oraz trzecią część Thora, o podtytule Ragnarok.

W obsadzie Spider-Man: Homecoming znajdują się: Tom Holland, Robert Downey Jr, Marisa Tomei, Donald Glover, Jon Favreau, Zendaya oraz Michael Keaton! Oczywiście tradycyjnie nie zabraknie cameo ze Stanem Lee. Reżyserem widowiska jest Jon Watts. Premiera filmu nastąpi 7 lipca 2017 roku!