Han Solo film aktorzy na pierwszej grafice filmu! [AKTUALIZACJA]

Na grafice widzimy Solo, Chewbaccę, Lando, bohaterkę graną przez Emilię Clarke i Sokół Millenium.

Han Solo film zwiastun, Han Solo film aktorzy, Han Solo plakat

Grafika trafiła do sieci za sprawą pewnej rosyjskiej strony. Zdjęcie prezentuje Hana Solo (Alden Ehrenreich), jego włochatego przyjaciela, Lando (Donald Glover) i postać, w którą wciela się Emilia Clarke. Do tego obok bohaterów przelatuje nowiutki Sokół Millenium.

Han Solo film zwiastun kiedy?

Jakoś do pierwszego tygodnia stycznia Lucasfilm nie będzie chciało rozpoczynać promocji Han Solo: Gwiezdne wojny – historie. Byłoby to dość osobliwe posunięcie, jako że Ostatni Jedi całkiem niedawno wszedł do kin i wszyscy skupieni są na razie wokół tego epizodu.

Jordan Maison, osoba związana z portalem cinelinx.com oraz starwars.com, napisał 21 grudnia, że powinniśmy spodziewać się rozpoczęcia promocji Hana Solo w okolicach dwóch, trzech tygodni. Później Maison sam odpowiedział na swojego Tweeta pisząc, że marketing drugiego spin-offa Gwiezdnych Wojen zacznie się szybciej.

 

Aktualizacja 28.12.2018

Lucasfilm poinformował portal screenrant.com, że grafika jest nieoficjalna.

Disney nie wierzy w powodzenie filmu?

Portal screengeek.net wypuścił dzisiaj newsa, w którym cytuje osobę, która rzekomo pracuje nad Hanem Solo:

Disney przygotowuje się na porażkę filmu o Hanie Solo. Obawiali się tego przed kontrowersjami związanymi z Ostatnim Jedi, ale teraz spisali Hana Solo na straty. Główny aktor, Alden Ehrenreich, nie potrafi grać i przy każdej jego scenie obecny był nauczyciel aktorstwa. Poza tym, scenariusz jest do niczego. To będzie katastrofa.

Pierwsza część wypowiedzi nie wydaje mi się dużym problemem, biorąc pod uwagę, że „kontrowersje” wokół Ostatniego Jedi to tylko płacz PRAWDZIWYCH FANÓW Gwiezdnych Wojen. Redakcji Kulturalnej Planety film, jak możecie przeczytać w recenzji Bisiora, podobał się. Nawet bardzo.

Nie zmienia to faktu, że jeśli Ehrenreich rzeczywiście nie popisuje się swoim aktorstwem, a fabuła filmu pisana była bez pomysłu to chyba mamy się czego bać. Gdy dodamy do tego zwolnienie pierwszych reżyserów, Phila Lorda i Christophera Millera, a potem zastąpienie ich Ronem Howardem, który rzekomo musiał nagrać film w 80% od nowa – I have a bad feeling about this.

Han Solo ma zaplanowaną premierę na 25 maja 2018 roku. Na razie nakręcanie się negatywnie bazując na plotkach w internecie jest raczej niemądrym posunięciem. Zwłaszcza, że Łotr 1 przed pierwszymi pokazami również borykał się z problemami, a wyszedł bardzo dobrze. Co sądzicie o pierwszej grafice filmu? Piszcie w komentarzach!

Han Solo film zwiastun, Han Solo film aktorzy, Han Solo plakat