Han Solo film problemy, Han Solo Star Wars spin off co poszło nie tak?

W naszym najnowszym filmie na kanale dyskutujemy o problemach drugiego spin-offu Gwiezdnych Wojen.

Han Solo film problemy, Han Solo Star Wars spin off co poszło nie tak

Jak możecie przeczytać TUTAJ, podobno nawet Disney nie wierzy w powodzenie Han Solo: Gwiezdne wojny – historie. Portal screengeek.net udostępnił wypowiedź osoby, która rzekomo pracuje nad produkcją tego spin-offa:

Disney przygotowuje się na porażkę filmu o Hanie Solo. Obawiali się tego przed kontrowersjami związanymi z Ostatnim Jedi, ale teraz spisali Hana Solo na straty. Główny aktor, Alden Ehrenreich, nie potrafi grać i przy każdej jego scenie obecny był nauczyciel aktorstwa. Poza tym, scenariusz jest do niczego. To będzie katastrofa.

Postanowiliśmy o tym podyskutować na naszym kanale YouTube. Czy Han Solo będzie udanym filmem? Czy powinniśmy już teraz nastawiać się na niego negatywnie, bo pojawiają się takie głosy w internecie? Co o tym myślicie? Piszcie w komentarzach!

Han Solo recenzja wideo – udało się?

Sprawdź nasz kanał, klikając w grafikę!

Han Solo: Gwiezdne wojny – historie podobno od samych początków produkcji zmaga się z gigantycznymi problemami. Najpierw w czerwcu 2017 Lucasfilm poinformował fanów, że oryginalni reżyserzy filmu, Phil Lord i Christopher Miller, zostali oddaleni od projektu. Dwa dni później ich miejsce zajął Ron Howard. Słyszeliśmy też wiele razy o tym, że Alden Ehrenreich (Han Solo) nie popisuje się kunsztem aktorskim, a scenariusz nie porywa.

Przypomnijmy jednak, że przed premierą Łotra 1 również w internecie pojawiały się negatywne plotki o filmie, a finalnie wyszliśmy z kina zadowoleni. Miejmy nadzieję, że podobnie będzie z Hanem Solo.

Ósma część sagi już w kinach (NASZA RECENZJA). Han Solo ma zaplanowaną premierę na 25 maja 2018 roku, więc za niedługo powinniśmy dostać pierwszy zwiastun. 19 grudnia 2019 roku udamy się na finalny epizod sagi Skywalkerów. 2020 jest wciąż niewiadomą. Mówi się, że może to być rok spin-offu o Bobie Fett (BOBA FECIE) lub Obi-Wanie Kenobim.

Czy jesteście dobrej myśli co do tego spin-offu?

Han Solo film problemy, Han Solo Star Wars spin off co poszło nie tak