Wiemy kim jest Snoke? Grafiki Ostatniego Jedi zdradzają wygląd bohatera!

Grafiki promocyjne filmu Gwiezdne Wojny: Ostatni jedi pokazały nam z bliska postać Najwyższego Przywódcy Snoke’a!

Kim jest Snoke?

Grafiki przedstawiają Rey, Finna, Kapitan Phasmę, Kylo Rena, Luke’a Skywalkera i Snoke’a z Ostatniego Jedi. Zachęcamy Was do obejrzenia poniższego wideo, na którym dokładnie omawiamy każde zdjęcie 🙂

Dużą część dyskusji poświęcamy tematowi wyglądu tajemniczego przywódcy Najwyższego Porządku, Snoke’a. W Przebudzeniu Mocy nie mogliśmy dokładnie ujrzeć jego oblicza, a udostępnione grafiki znacznie zmieniły nasze spojrzenie na tego bohatera. Karnacja Snoke’a nie jest szara, tak jak nam się wcześniej wydawało, a bardziej zbliżona do ludzkiej. Antagonistę trylogii sequeli wyróżniają bardzo błękitne oczy, które zupełnie nie pasują do użytkownika Ciemnej Strony Mocy.

W związku z tym nasuwa nam się pytanie – czy Snoke jest człowiekiem?

Równie mocno zainteresowały nas dwa zdjęcia przedstawiające Luke’a Skywalkera. Były uczeń Yody poza wielkimi umiejętnościami, przejął po swoim Mistrzu również pomysł dzierżenia laski. Ten kij sprawił, że stworzyliśmy wiele teorii, zastanawiając się, do czego Luke’owi potrzebna będzie laska.

15 lipca z okazji D23 Expo do internetu został wrzucony fantastyczny materiał zza kulis produkcji Ostatniego Jedi. Jeśli jeszcze go nie obejrzeliście, to gorąco Wam go polecamy, bo to wideo pokazuje wiele intrygujących smaczków z ósmego epizodu Gwiezdnych Wojen.

Polska premiera Gwiezdnych Wojen: Ostatniego Jedi nastąpi 14 grudnia 2017 rokuZdjęcia z planu oraz trailer i plakat filmu mogą umilić Wam czekanie na powrót do odległej galaktyki.

Kim jest Snoke, czy Snoke jest człowiekiem?

Star Wars The Last Jedi recenzja. Moc jest silna. (bez spojlerów)Autor - Maciek "Greadoit" Bisiorek

W wolnym czasie gra, czyta książki, ogląda filmy oraz seriale. Ma zdecydowanie za dużo wolnego czasu.

Sprawdź inne artykuły Maciek "Greadoit" Bisiorek