Biffy Clyro konkurs

Biffy Clyro w 100 słowach. Konkurs

Wygraj najnowszą płytę Biffy Clyro na srebrnym winylu oraz w wersji deluxe. Razem z Warner Music Poland przygotowaliśmy dla czytelników Rockever.pl konkurs.

 

Biffy Clyro - EllipsisJesteś fanem Biffy Clyro. Kochasz ich muzykę. Szalejesz na samą myśl o koncercie sympatycznych Szkotów. Być może znasz na pamięć wszystkie teksty z najnowszego krążka Ellipsis. Jeśli tak, to ten konkurs jest dla Ciebie.

Może jednak jesteś umiarkowanym miłośnikiem grupy. Ot, po prostu lubisz kilka ich piosenek, w tym Many Of Horror, a z najnowszej płyty z radością nucisz pod nosem Re-arrange. Ta zabawa jest również dla Ciebie.

W naszym konkursie nie ma złych odpowiedzi, ani nietrafionych pomysłów. Wystarczy, że przystaniecie na chwilę w gonitwie dnia i:

  • polubicie nasz profil na facebooku
  • udostępnicie nasz konkursowy post na facebooku
  • napiszecie nam w 100 słowach o Waszych emocjach związanych z muzyką Biffy Clyro
  • swoje odpowiedzi umieścicie jako komentarz pod tym postem (co wiąże się z podaniem adresu e-mail, tak abyśmy mogli się z Wami skontaktować)

vinylNajciekawsze naszym zdaniem komentarze wybierze jury w składzie Ania Nowaczyk i Bisior. Na wasze Setki o Biffy Clyro czekamy do północy 5 sierpnia. Nagrodą główną są dwa limitowane ekskluzywne winyle Ellipsis. Nagrody dodatkowe to cztery wersje CD Deluxe najnowszej płyty grupy.

Jednym słowem – miłośnicy Biffy Clyro do piór i klawiatur !!!

Tutaj możecie posłuchać całego albumu

Biorąc udział w naszym konkursie wyrażasz również zgodę na przetwarzanie przez organizatora konkursu danych osobowych umieszczonych w zgłoszeniu (adres e-mail), w zakresie prowadzenia i realizacji konkursu.