Wonder Woman na nowych plakatach i zwiastunie

Dzisiejsze plakaty razem ze zwiastunem dają nadzieje co do nowego filmu z uniwersum DC. Jeśli produkcji Warner bros. znowu nie wyjdzie scenariusz oraz reżyseria, to przynajmniej Wonder Woman będzie mogła się pochwalić bogatą paletą barw 😉

Wonder Woman to już czwarty film opowiadający o przygodach bohaterów z DC COMICS. Tym razem za reżyserie obrazu odpowiedzialna jest Patty Jenkis, a za scenariusz odpowiedzialni są Allan Heinberg oraz Geoff Johns. Widowisko rozgrywające się podczas I wojny światowej opowiadać będzie historię amazonki Diany wcielającej się w Wonder Woman.

Wydaje się, że film Patty Jenkis może być pierwszym krokiem w stronę dobrego budowania konkurencyjnego uniwersum Marvela. Już zachwyt u mnie powodował poprzedni zwiastun z Comic-Conu, a co najważniejsze ten prezentuje się znacznie barwniej. O poprzedniej zajawce pisałem: „Jak się cieszę, że Warner Bros. poszło po rozum do głowy, odsuwając Zacka Snydera na bok oraz odchodząc od jego artystycznej wizji. Zwiastun wywarł na mnie pozytywne wrażenie. Nie tylko nareszcie dostaliśmy kolory zamiast wyblakłych filtrów Snydera (co sugerował piękny plakat na miniaturce), ale i zastosowano tu kontrast, najlepiej widziany pomiędzy jasną domową wyspą Diany, a brudnymi realiami I Wojny Światowej.”

W obsadzie znajdują się m.in. Gal Gadot, Chris Pine, Connie Nielsen, Danny Huston, Robin Wright oraz Lucy Davis. Film zadebiutuje na ekranach kin w czerwcu 2017. Poniżej prezentujemy plakaty:

ww3

ww

ww2