Stranger Things 3 sezon data premiery, Stranger Things ile sezonów, Stranger Things 3 fabuła

Stranger Things 3 sezon data premiery – wszystko, co wiemy o trzecim sezonie!

Po ujrzeniu napisów końcowych dziewiątego odcinka drugiego sezonu Stranger Things w głowie od razu pojawia się pytanie – kiedy wyjdzie trzeci sezon?

Stranger Things ile sezonów do końca?

Zacznijmy od tego, na ile sezonów Stranger Things możemy liczyć. Twórcy serialu, bracia Matt i Ross Duffer, wyraźnie powiedzieli, że nie mają zamiaru wydłużać swojego dzieła w nieskończoność.

Ross Duffer dla vulture.com powiedział:

Planujemy zakończyć serial po czwartym sezonie.

Później jego brat, Matt, dodał:

Po prostu ciągle musimy dostosowywać tę historię. Nie wiem, jak co roku coś złego może przydarzać się naszym bohaterom. Chyba muszą uciekać z tego miasta!

Fakt, że twórcy serialu mieli pomysł na rozpoczęcie i mają pomysł na zakończenie pozwala nam myśleć, że nie będziemy musieli oglądać odcinków robionych na siłę.

Stranger Things 3 fabuła

O czym opowiadać będzie trzeci sezon Stranger Things? Wiemy, że wątek potwora Mind Flayer nie został do końca zamknięty. Chociaż że Jedenastka zamknęła wrota do Upside Down, to ostatnie ujęcie dziewiątego odcinka pokazało, że złowrogie monstrum dalej żyje.

Drugi sezon kontynuował wątki pierwszej serii. Mowa tutaj oczywiście o np. kijance Willa czy zniknięciu Nastki. Bracia Duffer zapowiedzieli, że trzeci sezon będzie czymś nowym, ale wskazali na to, że Mind Flayer powróci. Szczególnie mogą Was zainteresować słowa Rossa Duffera dla The Hollywood Reporter:

Bohaterowie zamknęli bramę prowadzącą do Mind Flayera. Nie chodzi tylko o to, że on dalej jest w Upside Down. On jest świadomy istnienia dzieci, a zwłaszcza Jedenastki.

Wiadome jest to, że między drugim a trzecim sezonem będzie musiał minąć jakiś czas w świecie serialu. Matt w tym samym wywiadzie dla THR rzekł:

Nawet jeśli chcielibyśmy szybciej wskoczyć do akcji, to nie moglibyśmy.

Później dodał:

Nasza młoda obsada wciąż dorasta. (…) Oni już będą rok starsi, gdy zaczniemy kręcić trzeci sezon. To zmusza nas do przeskoków czasowych fabuły.Stranger Things 3 sezon data premiery

Netflix oficjalnie jeszcze nie potwierdziło daty premiery trzeciego sezonu Stranger Things. Możemy spodziewać się, że trafi on na Netflixa na początku 2019 roku.

Największą przeszkodą w nagrywaniu Stranger Things jest oczywiście wcześniej wspomniany problem szybkiego dorastania młodych aktorów. Poza tym duża popularność serialu na pewno zapewni im role w holywoodzkich filmach. Millie Bobby Brown (Nastka) ujrzymy na srebrnym ekranie w 2019 roku w filmie Godzilla: King of Monsters, a Finn Wolfhard (Mike) grał ostatnio w świetnie przyjętym To.

Aktualizacja 22.12.2017 – David Harbour w wywiadzie dla Variety powiedział, że nie powinniśmy spodziewać się trzeciego sezonu przed 2019 rokiem.

3 sezon bardziej skupi się na postaciach

Oglądając drugi sezon mogliście poczuć, że na rzecz rozwoju mitologii tego świata poświęcono rozwijanie bohaterów. Matt Duffer zapowiedział, że zmieni się to w trzecim sezonie:

Nie będzie on koniecznie większy w skali. Najbardziej ekscytuje mnie możliwość wypuszczenia tych postaci na jakąś interesującą podróż.

Bracia Duffer powiedzieli, że trzeci sezon Stranger Things będzie czymś dziwnie bardziej intymnym”.

Aktualizacja 10.02.2018

Stranger Things 3 ile odcinków?

Serwis TVLine zapowiedział, że 3. sezon Stranger Things będzie liczył 8 odcinków.

Produkcja rozpoczęta!

Aktualizacja 1.01.2019

W Nowym Roku twórcy zaskoczyli nas nowym plakatem i teaserem. 

Na naszym kanale w serwisie YouTube nagraliśmy film, w którym spekulujemy, co najnowsze materiały promocyjne mogą oznaczać dla fabuły serialu.


Ten artykuł będzie na bieżąco aktualizowany, gdy dowiemy się czegoś nowego o Stranger Things.

Zanim to jednak nastąpi zapraszamy Was do innych postów związanych z tym tematem!

Kim jest Millie Bobby Brown? Dowiedz się więcej.

Kim jest Millie Bobby Brown? 10 faktów o Millie Bobby Brown!

Czy Stranger Things to serial tylko dla młodzieży? Niekoniecznie… sprawdź

Stranger Things 2 Pewex dla czterdziestolatków

Demopsy po tej płycie jadłyby nam z ręki.

Enter Shikari The Spark recenzja z kontrapunktem.

Millie Bobby Brown – jak ona rapuje!!!

Millie Bobby Brown rapuje o Stranger Things u Fallona!

Nie słuchaliście muzyki z filmu? Czas nadrobić stracony czas:

Stranger Things Music From The Netflix Original Series

The Get Down Netflix. Szalona jazda w rytmie hip-hopu i disco powraca.

Stranger Things 3 sezon data premiery, Stranger Things ile sezonów, Stranger Things 3 fabuła