Szukasz ciekawej grupy o serialach? Sprawdź Serialomaniak!

Uwielbiasz oglądać zagraniczne seriale oraz o nich dyskutować? W takim razie na pewno odnajdziesz się na grupie facebookowej Serialomaniak!

Liczący 9000 członków Serialomaniak jest miejscem bardzo aktywnym oraz sprawnie zorganizowanym. Na bierząco dyskutowane są najnowsze odcinki bieżących serii, jednak omawiane są i starsze tytuły oraz poruszane są tematy okołoserialowe.

Serialomaniak
Zdjęcie z serialu Westworld

Odnosząc się do organizacji, to poruszanie się po postach jest przejrzyste dzięki pewnym wymogom, które muszą być spełniane przed wstawieniem wpisu. Opatrzone są one w zdjęcia oraz często w hasztagi. By nie zaśmiecać walla strony mnóstwem postów na różnorakie tematy, które łatwo mogą się gubić w odmętach internetu istnieje temat OFFTOP, gdzie można zadawać pytania dotyczące seriali. Ciekawym pomysłem jest również wprowadzenie Klubu Serialomaniaka. Jest to zabawa polegająca na wybraniu pilotażowego odcinka jakiegoś serialu, na którego obejrzenie uczestnicy mają tydzień. Później prowadzona jest dyskusja na jego temat, w której można się podzielić swoimi wrażeniami. Dobry sposób do odkrywania nowych uzależnień 😉

Warto dołączyć, ponieważ poza dyskusjami, szybko można dowiedzieć się o nowościach ze świata seriali. Zacne miejsce dla geeków, które polecamy odwiedzić!

[GRUPĘ SERIALOMANIAK ZNAJDZIECIE POD TYM LINKIEM]