Kong Wyspa Czaszki konkurs

KONGurs! Wygraj Kong: Wyspa Czaszki na DVD!

Z okazji premiery filmu KONG: WYSPA CZASZKI na Blu-ray i DVD zapraszamy do udziału w konkursie. Do wygrania DVD z filmem.

Kong Wyspa Czaszki konkurs

Wczoraj rozpoczęliśmy razem z Galapagos konkurs, w którym do wygrania jest Piękna i Bestia na DVD. Dzisiaj znów dzięki Galapagos, mamy do rozdania dla Was film. Tym razem jest to Kong: Wyspa Czaszki.

Kong: Wyspa Czaszki jest kolejnym filmem (po Godzilli z 2014 roku) w uniwersum MonsterVerse. Historie z tego świata opowiadają losy znanych, filmowych potworów.

Zadanie konkursowe jest proste – napisz, jaką walkę popkulturowych, gigantycznych monstrów chciałabyś/chciałbyś zobaczyć na wielkim ekranie. Chętnie przeczytalibyśmy też Twój pomysł, jak taka potyczka mogłaby wyglądać.

Kong kontra Godzilla raczej odpada, biorąc pod uwagę, że będziemy świadkiem tego pojedynku już w 2020 roku w filmie Godzilla vs. Kong.

Na Wasze pomysły czekamy do 7 września (czwartek) do północy.

Swoje odpowiedzi możecie zgłaszać przez nasz formularz kontaktowy TUTAJ, pisząc prosto na naszego maila (redakcja[*tutaj wiecie jaki znak]kulturalnaplaneta.pl) lub wstawiając swoją odpowiedź w komentarzach pod tym postem.

Powodzenia! 🙂

* jeśli nie wiecie, to chodzi o @ 😉