Han Solo film plakat

Woody Harrelson o Hanie Solo + nowe plakaty filmu

Woody Harrelson zabrał ze sobą klip z Hana Solo do Jimmy’ego Kimmela.

Han Solo film plakat, Woody Harrelson Han Solo

Na kanale w serwisie YouTube Jimmy Kimmel Live udostępniono dziś fragmenty ostatniego odcinka programu, którego gościem był Woody Harrelson. Znany aktor rozmawiał z Kimmelem m.in. o nowym filmie z uniwersum Gwiezdnych WojenHanie Solo czy o swojej znajomości z obecnym wiceprezydentem Stanów Zjednoczonych.

Szczególnie zainteresować Was powinno drugie wideo, w którym możecie obejrzeć krótki urywek z Han Solo – Gwiezdne Wojny historie. Dużą rolę w nim gra Alden Ehrenreich, który zaczyna coraz bardziej przekonywać nas do siebie, jako do nowego Hana Solo. Podoba Wam się, jak Ehrenreich interpretuje postać, pierwotnie graną przez Harrisona Forda?

Han Solo film plakaty

Poza tym w związku z czwartkową, hollywoodzką premierą filmu, Lucasfilm coraz chętniej upublicznia materiały promocyjne Hana Solo. Dlatego dzisiaj do sieci trafiły aż trzy nowe plakaty!

Pierwszy z nich przedstawia głównych bohaterów, drugi – gang maruderów, a ostatni przywołuje nasze pierwsze spotkanie z Hanem w Nowej nadziei. Alden Ehrenreich siedzi tu w taki sam sposób, jak Harrison Ford w 1977 w kantynie Mos Eisley podczas kultowej sceny z Greedo.

Woody Harrelson Han Solo

Oficjalna premiera filmu Han Solo – Gwiezdne Wojny historie już 25 maja. Kupiliście już swoje bilety? 🙂

Han Solo film plakat, Woody Harrelson Han Solo