Negatyw

Już 18 lutego premiera nowego albumu NEGATYW [VIDEO]

Albinos – to już piąty, studyjny krążek, w dorobku mysłowickiej grupy Negatyw. Płytę promuje przepiękny singiel Jeśli Bóg istnieje.  Płyta pojawi się w sklepach już 18 lutego, a Rockever z radością wspiera to wydawnictwo.

Dziewięć nowych kawałków i nowa wersja jednego utworu z albumu Paczatarez, pojawi się na Albinosie. Producentem albumu jest Marcin Bors, jeden z najbardziej rozchwytywanych polskich producentów.

„Chciałem na „Albinosie” pokazać, że umiemy skomponować ładne melodie, w stylu R.E.M, ale na tej płycie będą też utwory od których nigdy nie uciekaliśmy. Psychodeliczne, i w niektórych momentach mocne. Na krążku jest też dużo instrumentów klawiszowych i smyków, nigdy wcześniej, na żadnym albumie tych instrumentów tak wiele nie było. Jestem bardzo zadowolony z tej płyty i z piosenek które zrobiliśmy na nasz 5 studyjny album i chcieliśmy pokazać wszystkim, że rock’n’roll jest dla nas bardzo ważny. ” – mówi Mietall Waluś.

Generalnie na płycie usłyszycie zgrabne, przebojowe, pozytywne, gitarowe piosenki. Czasem zrobi się lekko psychodelicznie, a po chwili Wasze uszy delikatnie muskać będzie najnowszy singlowy kawałek.

 

A tu jeszcze jeden utwór z nadchodzącego krążka.

Negatyw @ Facebook