YEARS & YEARS – Nowy teledysk KING

Years & Years przebojowe trio z Londynu, już zostało okrzyczane w Wielkiej Brytanii najbardziej wyczekiwanym debiutem tego roku. Mają na swoim koncie zaledwie kilka numerów, które już przyniosły im spory rozgłos, a w tym roku zobaczymy ich na SPRING BREAK 2015. Nowy teledysk KING.

Grupa powstała w 2010 roku, kiedy basista Mikey Goldsworthy przeniósł się z Australii do Wielkiej Brytani. Do zespołu dołączył klawiszowiec Emre Turkmen oraz wokalista Olly Alexander. Mikey usłyszał podobno Olly’ego śpiewającego pod prysznicem, tyle miejska legenda.
Years & Years zadebiutowali dwa lata później singlem I Wish I Knew, jeszcze jako pięciosobowa ekipa. Podpisali kontrakt z francuskim wydawnictwem Kitsune Records i już jako trio zrealizowali kolejny utwór Traps, a po nim Real.

 
 

Na początku ubiegłego roku ukazuje się epka Take Shelter. To efekt współpracy z wytwórnią Polydor. Nagranie odnosi sukces, a kolejny singiel Desire podtrzymuje dobrą passę.

 
 

O grupie jest coraz głośniej. Wygrywają prestiżowy plebiscyt BBC Sound 2015. Dobre prognozy potwierdza kolejne nagranie, które ostatnio pojawiło się na rynku King. Właśnie powstał do niego teledysk, do którego choreografię ułożył Ryan Heffington, wspólpracujący wcześniej z Sia, Arcade Fire.

 
 

Years & Years będziemy mogli zobaczyć już w kwietniu podczas Spring Break 2015.

 

Spring Break to pionierskie na polskim rynku przedsięwzięcie – impreza, która łączy w sobie dwa podstawowe elementy festiwalu showcase’owego – część konferencyjną i koncertową. W trakcie Spring Break koncerty młodych, obiecujących zespołów sąsiadują więc z warsztatami i wykładami dla uczestników.

 

Więcej informacji znajdziecie tu: spring-break.pl