Po dwóch latach przerwy The Fray powraca udostępniając swój najnowszy singiel, który znajdzie się na płycie kompilacyjnej Through the Years: The Best of The Fray.

Wystarczyło tylko jedno przesłuchanie, aby Singing Low trafił na listę moich ulubionych piosenek amerykańskiego zespołu. Zasługuje on by widnieć u boku takich hitów jak Over My Head (Cable Car)Look After You, czy How to Save a Life. Co najważniejsze na albumie, znalazło się i miejsce na jeszcze dwa zupełnie nowe kawałki. Poza Singing Low zadebiutują także Corners oraz Changing Tides.

Premiera Through the Years: The Best of The Fray nastąpi 4 listopada. Jednakże fani będą mogli usłyszeć nowe piosenki wcześniej na sześciotygodniowej trasie koncertowej po Ameryce Północnej. Startuje ona 15 października w Seattle. The Fray supportować będzie American Authors.

Tracklista:

the fray 20161. Over My Head (Cable Car)
2. How to Save a Life
3. Look After You
4. All at Once
5. You Found Me
6. Never Say Never
7. Heartless
8. Heartbeat
9. Love Don’t Die
10. Singing Low
11. Corners
12. Changing Tides

Autor - Michał "k-pax" Bisiorek

Od najmłodszych lat pasjonuje się komiksami. Radość znajduje nie tylko w ich czytaniu, ale od czasu do czasu lubi coś narysować. Miłośnik japońskiej kultury, dobrej literatury i wciągających seriali.

Sprawdź inne artykuły Michał "k-pax" Bisiorek