Sorry Boys Apollo, Sorry Boys Muzofest 2017

Sorry Boys Apollo – nowy teledysk i akustyczny występ w MUZO.FM

Sorry Boys udostępniło nowy teledysk do nagrania Apollo, które pochodzi z nominowanej do Fryderyka płyty Roma. To pierwszy anglojęzyczny singiel z tego wydawnictwa.

O najnowszym utworze i teledysku Sorry Boys Apollo najlepiej opowie Bela: Idea tego teledysku zrodziła się w nawiązaniu do przemieszania dwóch tożsamości tej samej osoby, o której śpiewam w piosence “Apollo”. Wszyscy znają imię Apollo, ale dla jednych jest to przede wszystkim grecki bóg, dla innych nazwa amerykańskiej misji kosmicznej.

Kim naprawdę jest Apollo? Czy w wyniku narzuconej mu przez innych tożsamości nie popełni błędu w odkrywaniu swojego przeznaczenia?

Wspaniała ekipa filmowa z Papaya Films, która pojechała z nami do Chorwacji, doskonale poczuła pomysł przedstawienia metafizycznej więzi dwóch bohaterek, będących wcieleniem jednej osoby. Ich losy dążą do uwolnienia 

Roma to bez wątpienia jeden z najlepszych, polskich albumów tego roku. O samej płycie pisaliśmy tutaj. Przeczytaj naszą recenzję Sorry Boys Roma. Zobacz wyjątkową, akustyczną wersję,  najnowszego singla Sorry Boys Apollo

Grupa Sorry Boys wystąpiła w tym roku na Muzofest 2017. Przeczytaj naszą recenzję ich najnowszej płyty.

Zwyczajne cuda – Sorry Boys ROMA

Sorry Boys Muzofest 2017