Daisy Ridley znów atakowana pytaniamy o spoilery z Ostatnich Jedi

Aktor Josh Gad znów zadaje niewygodne dla Daisy Ridley pytania odnośnie fabuły ósmego epizodu Gwiezdnych Wojen. Tym razem do Gada dołączyli inni aktorzy i… osoba ściśle związana z Przebudzeniem Mocy!

Na planie Morderstwa w Orient Expressie zabawa trwa w najlepsze. Zebrała się tam niezła ekipa aktorów – Johny Depp, Michelle Pfeiffer, Willem Dafoe, Judi Dench, Josh Gad czy Daisy Ridley, to najbardziej znane nazwiska.

W tym tekście interesują nas najbardziej dwie osoby – Gad i Ridley. Aktor, którego 17 marca 2017 roku będziemy mogli zobaczyć w kinie na Pięknej i Bestii od jakiegoś czasu wrzuca na swojego Facebooka filmiki, w których wiele osób prosi Daisy Ridley o zdradzenie fabuły Ostatnich Jedi.

Przypomnijmy, że dalej właściwie nie znamy konkretów o ósmej części Star Wars. 23 stycznia poznaliśmy jej tytuł – The Last Jedi. Nie wiadomo jednak było, czy słowo „Jedi” jest tu podane w liczbie pojedynczej czy liczbie mnogiej. Niedawno wyszło na jaw, że chodzi o przynajmniej dwóch rycerzy. Dalej nie otrzymaliśmy nawet zwiastuna filmu. Nasze umysły zaczęły za to pracować i stworzyliśmy teorię na temat nazwy ósmego epizodu.

Poniżej zebrane są wszystkie nagrane przez Josha Gada filmy. Na pewno nie pożałujecie, że to obejrzeliście! 😉

Chris Pratt, powtarzający ciągle w jakich filmach się pojawi oraz J.J. Abrams na końcu absolutnie „wygrali” tę serię filmików.