red dead redemption 2 zwiastun

Red Dead Redemption 2 – zobacz zwiastun fabularny!

Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, dzisiaj opublikowano zwiastun kontynuacji popularnego cyklu gier, osadzonego na Dzikim Zachodzie.

Red Dead Redemption 2 zwiastun

Rockstar wypuściło dzisiaj długo wyczekiwany trailer Red Dead Redemption 2. Gra zapowiada się naprawdę spektakularnie!

Red Dead Redemption 2 opowiada historię Arthura Morgana, członka gangu Dutcha van der Linge. Teraz fanom serii powinna zapalić się lampka, bo o tej szajce już zdecydowanie wcześniej słyszeli. Właśnie do niej należał John Marston, bohater Red Dead Redemption.

Ten fakt może wskazywać to na to, że trzecia część cyklu Red Dead będzie prequelem do Red Dead Redemption. Nie jest to oczywiście potwierdzona informacja.

Zwiastun skupia się głównie na intrygującej fabule produkcji, jednak pokazano również mechaniki rozgrywki. Zaprezentowano nam strzelaniny, bójki na pięści, łapanie koni na lasso czy napad na pociąg.  Być może pojawi się tutaj znana z GTA V mechanika napadów? Bardzo podobało mi się możliwość przechodzenia napadów w piątej odsłonie Grand Theft Auto na różne sposoby, więc nie pogniewałbym się na Rockstar, gdyby miały one powrócić, tym razem na Dzikim Zachodzie.

Red Dead Redemption 2 zadebiutuje wiosną 2018 roku na PlayStation 4 i Xbox One. Nic nie wiadomo na razie o wersji gry na komputery osobiste.

Jak podoba Wam się ten zwiastun? 🙂