Kylo Ren blizna

Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi. Rian Johnson tłumaczy zmianę w wyglądzie Kylo Rena

Zastanawialiście się czemu blizna Kylo Rena w teaser trailerze The Last Jedi wygląda inaczej niż po finałowej walce w Przebudzeniu Mocy? Mamy odpowiedź!

Kylo Ren blizna

Jeśli dokładnie obejrzeliście zwiastun ósmego epizodu Gwiezdnych Wojen, to pewnie bez trudu zauważyliście, że blizna Kylo, którą pozostawiła mu Rey, przesunęła się lekko w prawo. Rana, którą zobaczymy w Ostatnim Jedi, zmniejszyła się i nie deformuje już w tak dużym stopniu twarzy bohatera, odgrywanego przez Adama Drivera.

Rian Johnson, reżyser ósmej części gwiezdnej sagi, szybko wytłumaczył, dlaczego blizna wygląda teraz inaczej. Z poniższego tweeta Johnsona wychodzi na to, że jego zdaniem rana wyglądała „głupkowato„.

Co sądzicie o tej zmianie? Wolelibyście, żeby Kylo Ren chodził przez cały film z gigantyczną blizną, jak w Przebudzeniu Mocy czy pasuje Wam ta kosmetyczna zmiana?

Zostając przy temacie The Last Jedi i Riana Johnsona – w ostatnich dniach reżyser powiedział, że zawsze dziwiło go tworzenie teorii na temat tytułu filmu. Jego zdaniem Ostatni Jedi nie może oznaczać kogoś innego, niż Luke’a. To zabawne, biorąc pod uwagę, że oficjalne hiszpańskie tłumaczenie ósmej części Gwiezdnych Wojen brzmi obecnie Star Wars: Los últimos Jedi… Ktoś tu chyba dostał nieodpowiednie informacje 😉

Premiera Star Wars: The Last Jedi nastąpi 14 grudnia 2017 roku. Poniżej obejrzyjcie po raz kolejny genialny teaser trailer tego filmu. Jest na co czekać!