E3 2017 PlayStation

E3 2017 | Podsumowanie konferencji PlayStation

Wszystkie newsy z konferencji PlayStation na E3 2017 w jednym miejscu!

E3 2017 PlayStation

Nowy trailer Uncharted: Zaginione Dziedzictwo

Kolejny zwiastun do Uncharted: The Lost Legacy prezentuje się, jak zwykle, zjawiskowo. Nie mogę doczekać się możliwości poznania historii Chloe Frazer i Nadine, która zapowiada się fantastycznie. Już 23 sierpnia 2017 roku będzie mi dane zweryfikować, jak wypadł samodzielny dodatek do Uncharted 4. Zaginione Dziedzictwo wyjdzie oczywiście tylko na PlayStation 4.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo – nowy zwiastun i data premiery!

Uncharted 4: Kres Złodzieja – czy dla tej gry warto kupić konsolę?

Zapowiedź Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds

Pierwsze DLC do Horizon Zero Dawn, o tytule The Frozen Wilds, zadebiutuje jeszcze w tym roku, choć nie podano dokładnej daty premiery. Dodatek zabierze graczy do mroźnych rejonów świata, gdzie Aloy zmierzy się z nowymi niebezpieczeństwami. Linia fabularna The Frozen Wilds ma trwać około 10 godzin.

https://www.youtube.com/watch?v=J5xsS1WZA54

Horizon Zero Dawn: O Holender, mamy hit!

Gameplaye z Days Gone

Tegoroczny zapis rozgrywki z Days Gone wygląda dużo ciekawiej niż na ostatnim E3. W przeciwieństwie do zeszłorocznej konferencji na tym gameplayu bardziej uwypuklony jest otwarty świat i walka przeciw ludziom, a nie zombie. Days Gone zapowiada się fantastycznie, choć nie ma jeszcze określonej daty premiery.

Zapowiedź Monster Hunter: World

Na konferencji zapowiedziano nową grę z serii Monster Hunter o podtytule World. Monster Hunter: World ukaże się w 2018 roku na PC, PS4 i XONE.

Remake Shadow of the Colossus!

Jedna z moich ulubionych gier na PlayStation 2 zawita na PlayStation 4. Jakiś czas temu myślałem nad zakupem odświeżonej wersji Shadow of the Colossus na PS3, ale skoro tytuł ukaże się też na obecnej generacji, to zdecydowanie skuszę się na zakup remake’a. Zupełnie nie spodziewałem się takiej zapowiedzi. Była to miła niespodzianka.

Remake, nie mylić z remasterem, wkroczy na PS4 w 2018 roku.

Marvel vs. Capcom: Infinite

Nowy zwiastun Marvel vs. Capcom: Infinite pozwala nam lepiej zrozumieć historię tej bijatyki. Gra zmierza na komputery osobiste, Playstation 4 oraz Xbox One. Premiera już 19 września. W sklepach PlayStation Store i Xbox Games dostępna jest wersja demonstracyjna tego tytułu.

Zwiastun i gameplay multiplayera w Call of Duty: WWII

Call of Duty powróci do czasów II wojny światowej 3 listopada bieżącego roku. Poniżej znajduje się trailer, pokazany na konferencji oraz gameplay, puszczony już po pokazie Sony.

Kilka gier na PlayStation VR

Sony zaprezentowało też parę gier na PlayStation VR w tym The Elder Scrolls V: Skyrim w wirtualnej rzeczywistości.

God of War

Zrobienie z God of War gry, w której liczy się fabuła, wydaje się być bardzo dobrym posunięciem. Poniższy trailer wygląda zjawiskowo. God of War to jedna z najlepiej zapowiadających się gier przyszłego roku.

Nowy trailer Detroit: Become Human

Dalej nie znamy daty premiery nowej gry Davida Cage’a, ale poniższy trailer pokazuje, na jaką świetną grę zapowiada się Detroit: Become Human.

Nowy zwiastun Destiny 2

Trailer informuje, że Destiny 2 zmienia datę premiery z 8 na 6 września 2017 roku. Poza tym demonstruje on też ekskluzywną zawartość dla graczy PlayStation.

Świetny gameplay Marvel’s Spider-Man

Nowy Spider-Man robi piorunujące wrażenie. Tytuł ekskluzywny na PlayStation 4 może być najlepszą grą o Pajączku. 9-minutowy gameplay pokazuje system walki, zabawy z pajęczą siecią, walkę z bossem oraz cudowne huśtanie się po Nowym Jorku.

Ciekawe jest też wprowadzenie do świata gry Milesa Moralesa, jednego z późniejszych Spider-Manów. Insomniac Games potwierdziło, że Miles będzie miał większą rolę w tej historii, niż tylko krótkie cameo.

Podsumowanie

Pokaz PlayStation na E3 2017 nie był czymś wyjątkowym. Nie zapowiedziano żadnej nowej gry (poza Monster Hunter: World). Nie zmienia to faktu, że dzieła, zaprezentowane na tej konferencji, interesują mnie o wiele bardziej, niż jakiekolwiek inne produkcje. God of War, Marvel’s Spider-Man, Detroit: Become Human, Uncharted: Zaginione Dziedzictwo, Days Gone – ta długa lista tytułów ekskluzywnych to powód, dla którego kupiłem PlayStation 4.