Grupa The Horrors udostępniła nowy teledysk do singlowego kawałka Something To Remember Me By. Nagranie pochodzi z najnowszego krążka V, którego producentem jest Paul Epworth.

V to piąty w dyskografii album grupy. Poprzednie dwa krążki Skying i Luminous przyniosły The Hoorors sporą popularność. Ekipa stopniowa zmieniała swoje brzmienie od garażowo – punkowego, do przesyconego elektroniką, z elementami shoegaze’u, jakie możemy usłyszeć na ostatnich płytach.

Something To Remember Me By to bez wątpienia najlepszy i najbardziej przebojowy numer na płycie. Buja od pierwszych do ostatnich taktów. W teledysku muzycy dają z siebie wycisnąć dosłownie wszystko 🙂 dla celów tajemniczej korporacji.

The Horrors zawsze przywiązywali wagę do graficznej strony swojej twórczości. Tym razem za okładkę odpowiedzialny jest Erik Fergusson, twórca zadziwiających plastycznie kompozycji, a reżyserem klipu jest Max Weiland, który ma naswoim koncie teledyski The Wombats i Eltona Johna.

Jeśli przyjąć, że wokalista Faris Badwan wygląda jak dziecko Joeya Ramone i Ricka Ocaska, to muzyka na najnowszym albumie, jest w pewnym sensie wypadkową stylów prezentowanych przez zespoły hipotetycznych ojców 🙂

Hologram
Press Enter to Exit
Machine
Ghost
Two Way Mirror
Weighed Down
World Below
Gathering
It’s a Good Life
Something to Remember Me By