Kilkusekundowy materiał pokazuje zaadaptowaną sekwencje walki z japońskiego pierwowzoru, którą fani Ghost in the Shell na pewno znają. Przypominamy również poprzednie teasery filmu.

Zobacz najnowszy klip oraz poprzednie zajawki

Obraz Ruperta Sandersa opiera się na jednym z najważniejszych komiksów, jakie powstały, czyli Ghost in The Shell autorstwa Masumanego Shirowa. Manga z 1989 roku oraz ekranizacja anime z 1995 roku wywarły niemały wpływ na innych twórców. Wystarczy porównać historię o Major Motoko Kusanagi z filmem Matrix, rodzeństwa Wachowskich, by dowiedzieć się, jak ważne jest to dzieło. W mojej opinii film zapowiada się naprawdę dobrze… Może w końcu amerykańskie adaptacje japońskich komiksów będą prezentowały się nieco lepiej, niż „ubóstwiany” przez wszystkich Dragonball: Ewolucja? 😉 Przypominamy, że w kolejce do dobrych ekranizacji stoi jeszcze netflixowski Death Note. O Akirze niestety ucichło, choć jeśli Ghost in the Shell odniesie sukces, to prace pewnie zostaną wznowione.

Poniżej znajdziecie materiał zawierający wszystkie opublikowane teasery

Porównanie sceny walki do anime z 1995 roku

Porównanie Ghost in The Shell do Matrixa

Fabuła filmu będzie opowiadać o kobiecym cyborgu (Scarlett Johansson), który jest liderem organizacji any-cyberterrostycznej, Ochrony Publicznej Sekcji 9 dla Hanka Robotics. Zadaniem zespołu jest powstrzymywanie najniebezpieczniejszych przestępców.

W obsadzie znajdują się m.in. Scarlett Johansson, Michael Wincott, Michael Pitt, Rila Fukushima, Pilou Asbæk, Juliette Binoche, Takeshi Kitano, Joseph Naufahu oraz Christopher Obi.

Premiera filmu nastąpi 31 marca 2017 roku.

Autor - Michał "k-pax" Bisiorek

Od najmłodszych lat pasjonuje się komiksami. Radość znajduje nie tylko w ich czytaniu, ale od czasu do czasu lubi coś narysować. Miłośnik japońskiej kultury, dobrej literatury i wciągających seriali.

Sprawdź inne artykuły Michał "k-pax" Bisiorek