All In One Night nowy, genialny singiel Stereophonics.

Stereophonics All In One Night

Tegoroczna jesień być może nie będzie tak smutna i szara, jak co roku. Rozświetli ją nowy album Stereophonics. Najnowszy, singlowy kawałek jest tego przepięknym zwiastunem.

Od wydania w 2013 roku albumu Graffitti On The Train Kelly Jones przyzwyczaił nas do regularnego dzielenia się ze światem swoimi nowymi muzycznymi pomysłami. Za każdym razem jest to przepiękna muzyczna uczta. Genialne, pełne smakowitego przepychu, nienachalne melodie, dopełnione piaskowym głosem wokalisty, szturmują nasze uszy.

Najnowszy, dziesiąty już krążek pojawi się na rynku dwa lata po wydaniu ostatniej płyty Keep The Village Alive. Album zatytułowany Scream Above The Sounds będzie miał swoją premierę 3 listopada. Tytuł jest wersem tekstu z najnowszego, przepięknego kawałka All I One Night. Utwór jest delikatną opowieścią o niespodziewanej miłości, którą można spotkać w najmniej oczekiwanych okolicznościach.

All In One Night urzeka od pierwszego rytmu, wciąga i zabiera nas w podróż przez noc pełną niespodziewanych zwrotów akcji. Nienachalne elektroniczne smaczki igrają z gitarowymi akordami, opierając się na pulsująco, hipnotycznym rytmie. Jak dla mnie przehit 🙂 z pozornym brakiem refrenu.

W wywiadzie dla NME Kelly Jones mówi, że na płycie znajdą się nagrania brzmiące nowocześnie i świeżo, jednak nie odbiegające od tego, do czego przez ostanie dwadzieścia lat przyzwyczaił nas Stereophonics. Wypada uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne ujawnione przed premierą utwory. Tymczasem warto zapętlić sobie najnowsze nagranie…

Stereophonics Scream Above The Sounds1.Caught by the Wind
2.Taken a Tumble
3.What’s All the Fuss About?
4.Geronimo
5.All In One Night
6.Chances Are
7.Before Anyone Knew Our Name
8.Would You Believe?
9.Cryin’ In Your Beer
10.Boy On a Bike
11.Elevators

 

 

 

 

Bisior

Na co dzień gada i gra na antenie MUZO.FM Czasem kiedy nie gada lubi coś napisać :).