Ubisoft: 2016 bez Assassin’s Creed

Ubisoft oficjalnie potwierdza – nie poskaczemy po dachach w 2016 roku.

Plotki o tym, że w 2016 nie zagramy w Assassin’s Creed, pojawiły się już na początku roku. Według doniesień gra ma zabrać graczy do starożytnego Egiptu.

Niżej możecie przeczytać oficjalne oświadczenie Ubisoft.

 „W tym roku zdecydowaliśmy się zwolnić i na nowo zbadać serie Assassin’s Creed. Doszliśmy do wniosku, że nie wypuścimy nowego Assassin’s Creed w 2016 roku.„, przeczytamy na oficjalnym blogu Ubisoft, „Już od wydania Assassin’s Creed Unity, wiele dowiedzieliśmy się bazując na waszym feedbacku. Przemyśleliśmy na nowo nasze procesy rozwoju i postaramy się utwierdzić wszystkich w przekonaniu, że Assassin’s Creed to najlepsza seria gier wideo z otwartym światem. W tym roku rozwiniemy mechaniki gry i upewnimy się, że dostarczymy unikalne wrażenia z rozgrywki, tworząc z historii plac zabaw dla wszystkich graczy.
Jeśli jesteście wielkimi fanami Assassina, nie zostaniecie w tym roku z niczym. Mianowicie w tym tygodniu ukazała się Assassin’s Creed Chronicles: Russia, posiadacze urządzeń iOS już 25 lutego zagrają w Assassin’s Creed Identity; 16 marca będziemy mogli przeczytać książkę Assassin’s Creed: Podziemie, a 21 grudnia 2016 będzie dane nam ujrzeć film Assassin’s Creed na srebrnym ekranie.

Co sądzicie o decyzji Ubisoft?

Źródło: http://blog.ubi.com/a-message-from-the-assassins-creed-team/