Twin Peaks bohaterowie

Twin Peaks bohaterowie serialu 25 lat później na nowym trailerze!

Zobacz, jak wygląda obsada Twin Peaks w nowym sezonie serialu. Który z aktorów zestarzał się najlepiej?

Twin Peaks bohaterowie

Na zwiastunie możemy ujrzeć Wielkiego Eda, Carla Rodda, Sarę Palmer, Andy’ego Brennana, Hawka oraz agenta FBI – Dale’a Coopera. Showtime wreszcie uraczyło nas zwiastunem, który pokazuje coś więcej niż budynki  z miasteczka Twin Peaks.

Od października poprzedniego roku wiemy, że skomponowaniem muzyki do kolejnego sezonu Twin Peaks znów zajmie się niezastąpiony Angelo Badalamenti. Koniecznie zerknijcie też na plakaty, ukazujące Coopera i Laurę Palmer. Dla osób, które poszukują więcej informacji o trzeciej serii ważny zapewne będzie TEN news, w którym przytaczamy ciekawostki i nowe zdjęcia z planu.

W serialu rozgrywającym się 25 lat po morderstwie Laury Palmer do swoich ról powrócą: Kyle MacLachlan, Mädchen Amick, Dana Ashbrook, Sheryl Lee, David Duchovny, Sherilyn Fenn, Everett McGill, Wendy Robie, Miguell Ferrer, Ray Wise, Peggy Lipton, Harry Dean Stanton, Alicia Witt oraz Russ Tamblyn.

Trzeci sezon Twin Peaks zadebiutuje 21 maja 2017 roku i będzie składał się z 18 odcinków. Dwa z nich zostaną wypuszczone na premierę. Polscy widzowie będą mogli oglądać serial dzięki stacji HBO.

Jak Waszym zdaniem prezentuje się ten zwiastun Twin Peaks? Czekamy na Wasze opinie w komentarzach! 🙂

Źródło: ew.com