obi wan film

Trwają prace nad filmem o Obi-Wanie Kenobim!

Nareszcie! Nasze marzenia zostały spełnione! 😉

Obi Wan film

K-pax marzył o solowym filmie opowiadającym o Obi-Wanie w swoim artykule sprzed roku. Ja podchodziłem już do tej informacji sceptycznie, będąc pewien, że Lucasfilm na pewno nie uraczy nas takim spin-offem.

Na szczęście Hollywood Reporter, dzisiaj podało informację, że rzeczywiście powstanie spin-off z Obi-Wanem Kenobim w roli głównej. Nie podano na ten temat jeszcze dużo informacji. Na razie wiemy jedynie, że Stephen Daldry (Lektor, Billy Elliot, Godziny) stara się o posadę reżysera.

Nie wiadomo nawet, czy Ewan McGregor powróci do swojej roli, ale wiele wskazuje na to, że tak. Przecież aktor, który w prequelach wcielił się w postać Obi-Wana, wiele razy bardzo chętnie wypowiadał się o powrocie do uniwersum Gwiezdnych Wojen. My chyba nie potrafimy sobie wyobrazić teraz postaci Kenobiego bez McGregora.

Zanim zobaczymy film o Obi-Wanie, 14 grudnia bieżącego roku do kin wejdzie ósmy epizod Star Wars. Później, 25 maja 2018 roku, poznamy historię Hana Solo przed Nową nadzieją. W 2019 roku czeka na nas dziewiąta część Gwiezdnych Wojen i dopiero w 2020 roku prawdopodobnie premierę będzie miał spin-off o Obi-Wanie. Jak widzicie – musimy trochę poczekać 😉

Cieszycie się z tej informacji? Piszcie w komentarzach, jak Waszym zdaniem powinien wyglądać ten film 😉