Thor Ragnarok zwiastun

Thor: Ragnarok – fantastyczny zwiastun przedstawia „spokojnego” Hulka

Thor: Ragnarok zapowiada się naprawdę wspaniale.

Thor Ragnarok zwiastun

Z okazji panelu Marvel Studios na San Diego Comic-Con otrzymaliśmy nowy trailer Thor: Ragnarok. Trzeci film o bogu piorunów zapowiada się na wspaniałe widowisko pełne świetnego humoru. Już wcześniej reżyser Taika Waititi mówił, że w Ragnarok chciał pokazać niewykorzystane we wcześniejszych filmach Marvela umiejętności komediowe Chrisa Hemswortha: „On szczerze jest jednym z najzabawniejszych aspektów tego filmu.

Końcówka zwiastuna demonstruje też to, że Bruce Banner zaczyna kontrolować Hulka. Zielony bohater jest w stanie prowadzić zwyczajną rozmowę z Thorem, choć we wcześniejszych produkcjach z Marvel Cinematic Universe, cały czas ograniczał się wyłącznie do niszczenia.

Widać, że między postaciami, w które wciela się Hemsworth i Mark Ruffalo istnieje wielka chemia. Ich dowcipne konwersacje będą pewnie motywem napędowym całej komediowej otoczki Thor: Ragnarok. „To nie do końca jest komedia. Jest tam za to kilka wspaniałych momentów (…)Już sama wspólna podróż Bruce’a Bannera i Thora nadaje się na tonę żartów, bo ci goście są naprawdę bardzo śmieszni.”, tak o filmie wypowiadał się reżyser.

Gdy ostatni raz widzimy Thora, odlatywał poza Ziemię, by dowiedzieć, kto manipulowałć Avengersami pod koniec Czasu Ultrona. Bohater wreszcie słyszy dudnienie kłopotów w Asgardzie: jego zły brat Loki (Tom Hiddleston) podszywał się pod ich zagubionego ojca, Odyna (Anthony Hopkins). Niedbały sposób rządzenia Lokiego prowadzi do ponownego pojawienia się uwięzionej Heli (Cate Blanchett). Pojedynek Thora z Helą wyrzuca go do Sakaar, barbarzyńskiej planety, którą rządzi czarujący, lecz nikczemny Grandmaster (Jeff Goldblum). Valykrie (Tessa Thompson), nieustępliwa, dużo pijąca wojowniczka ukrywa się na Sakaar i przyprowaddza Grandmasterowi Thora.

Wszystkie zapowiedziane filmy Marvel Studios:

Trzecia faza:

  • Strażnicy Galaktyki vol. 2 (w reżyserii Jamesa Gunna) – 5 maja 2017 roku [wszystkie newsy] [recenzja]
  • Spider-Man: Homecoming (Jon Watts) – 7 lipca 2017 roku [wszystkie newsy]
  • Thor: Ragnarok (Taika Waititi) – 3 listopada 2017 roku [wszystkie newsy]
  • Czarna Pantera (Ryan Coogler) – 16 lutego 2018 roku [wszystkie newsy]
  • Avengers: Infinity War (bracia Russo) – 4 maja 2018 roku [wszystkie newsy]
  • Ant-Man and the Wasp (Peyton Reed) – 6 lipca 2018 roku
  • Kapitan Marvel (jeszcze nie zapowiedziano)- 8 marca 2019 roku [wszystkie newsy]
  • Niezatytułowany film Avengers (bracia Russo) – 3 maja 2019 roku

Niezapowiedziana faza (Czwarta Faza):

  • sequel Spider-Man: Homecoming – 2019 rok
  • Strażnicy Galaktyki vol. 3 (James Gunn) – ? [wszystkie newsy]