Thor Ragnarok czas trwania

Thor Ragnarok czas trwania. Będzie to najdłuższy film o Thorze!

Zastanawiacie się, ile będzie trwała trzecia część Thora?

Jakiś czas temu Taika Waititi, reżyser Thor: Ragnarok, podzielił się ze światem informacją, że jego najnowszy film będzie trwał tylko około 90 minut. Wyszłoby wtedy na to, że byłaby to najkrótsza historia należąca do Marvel Cinematic Universe. Na szczęście okazało się, że był to tylko żart reżysera.

British Board of Film Classification ujawniło prawdziwy czas trwania trzeciego Thora. Film będzie wyświetlany przez dokładnie 130 minut i 21 sekund. 2 godziny i 10 minut to naprawdę wystarczający czas, by bóg piorunów ponownie mógł zalśnić w całej swej okazałości na wielkim ekranie.

Pierwszy Thor trwał godzinę i 55 minut, a Mroczny świat – godzinę i 52 minuty. Oznacza to, że Ragnarok będzie najdłuższym filmem całej trylogii.

Nie jest to oczywiście za to najdłuższy film całego MCU. Taki tytuł należy do Captain America: Civil War, jednak możemy spodziewać się, że wychodzący 26 kwietnia 2018 roku Avengers: Infinity War szybko go zdetronizuje.

Źródło – comicbookmovie.com

Gdy ostatni raz widzimy Thora, odlatywał poza Ziemię, by dowiedzieć, kto manipulowałć Avengersami pod koniec Czasu Ultrona. Bohater wreszcie słyszy dudnienie kłopotów w Asgardzie: jego zły brat Loki (Tom Hiddleston) podszywał się pod ich zagubionego ojca, Odyna (Anthony Hopkins). Niedbały sposób rządzenia Lokiego prowadzi do ponownego pojawienia się uwięzionej Heli (Cate Blanchett). Pojedynek Thora z Helą wyrzuca go do Sakaar, barbarzyńskiej planety, którą rządzi czarujący, lecz nikczemny Grandmaster (Jeff Goldblum). Valykrie (Tessa Thompson), nieustępliwa, dużo pijąca wojowniczka ukrywa się na Sakaar i przyprowaddza Grandmasterowi Thora.

Wszystkie zapowiedziane filmy Marvel Studios:

Trzecia faza:

  • Strażnicy Galaktyki vol. 2 (w reżyserii Jamesa Gunna) – 5 maja 2017 roku [wszystkie newsy] [recenzja]
  • Spider-Man: Homecoming (Jon Watts) – 7 lipca 2017 roku [wszystkie newsy]
  • Thor: Ragnarok (Taika Waititi) – 3 listopada 2017 roku [wszystkie newsy]
  • Czarna Pantera (Ryan Coogler) – 16 lutego 2018 roku [wszystkie newsy]
  • Avengers: Infinity War (bracia Russo) – 4 maja 2018 roku [wszystkie newsy]
  • Ant-Man and the Wasp (Peyton Reed) – 6 lipca 2018 roku
  • Kapitan Marvel (jeszcze nie zapowiedziano)- 8 marca 2019 roku [wszystkie newsy]
  • Niezatytułowany film Avengers (bracia Russo) – 3 maja 2019 roku

Niezapowiedziana faza (Czwarta Faza):

  • sequel Spider-Man: Homecoming – 2019 rok
  • Strażnicy Galaktyki vol. 3 (James Gunn) – ? [wszystkie newsy]