the ploy

The Ploy – młodzi, bezczelnie zdolni, posłuchajcie [VIDEO]

Na horyzoncie pojawiła się kolejna fajna ekipa, którą spokojnie były prowadzący może zakwalifikować do kategorii: młodzi, bezczelnie zdolni. The Ploy pochodzą z Poznania i właśnie udostępnili swój najnowszy teledysk.

Puk Puk. Kto to się dobija po nocy do profilu? Stefan. Delikatnie, z gracją podsyła link i prosi o posłuchanie. Wrrr. Właśnie piszę i uciekło piękne sformułowanie. Trudno będzie kolejne.

No to posłuchajmy. Początek no jak to początek. Najpierw lekko nijaki, potem coraz więcej zachęt. Wreszcie trąbka, która otwiera ferię muzycznych barw. Wszystko przyśpiesza i ta gitarka, która na początku wydawałą się lekko nieznośna, teraz pięknie galopuje. No to jeszcze raz. Odpisuje do Stefana: oj grałbym ten numer w poniedziałek … :).

Iwo Borkowicz, Stefan Czerwiński i Andrzej Zujewicz. To grupa The Ploy. Powstali w 2009 roku i mają na swoim koncie koncerty z Muchami, Brodką. Byli na Open’erze i na dachu autobusu Red Bulla. Sami zrealizowali i opublikowali w internecie swój debiut w 2010 roku. Tyle encyklopedia :).

Use The Gun to nowy utwór, który jest zwiastunem ndchodzącej płyty. Za brzmienie odpowiedzialny jest Bartek Szczęsny (Rebeka). Posłuchajcie i zobaczcie The Ploy. Ja czekam na więcej!