The Elder Scrolls Online: Morrowind pvp

The Elder Scrolls Online: Morrowind – screeny prezentują nowy tryb PvP

Zerknijcie na paczkę nowych zdjęć prosto z nowego dodatku do MMO osadzonego w świecie The Elder Scrolls

The Elder Scrolls Online: Morrowind pvp

Przy okazji pierwszego gameplaya z dodatku Morrowind wspominaliśmy, co właściwie to DLC wprowadza. Najważniejszym aspektem ekspansji jest oddanie graczom możliwości zwiedzania wyspy Vvardenfell, znanej z trzeciej odsłony serii. Podczas trwającej trzydzieści godzin nowej linii fabularnej, dodane będą: nowa klasa postaci, zwana Opiekunem (Warden), stwory oraz uzbrojenie. Wisienką na torcie ma też być nowy tryb PvP, w którym gracze podzielą się na trzy zespoły po cztery osoby. Właśnie temu poświęcone są screeny poniżej.

Muszę się poważnie zastanowić nad zebraniem paczki znajomych do wspólnej gry. Chciałbym powrócić do świata znanego z gry Morrowind, mojej najukochańszej części The Elder Scrolls. Jeszcze nigdy nie wciągnąłem się w grę MMO, bo nie przepadam specjalnie za tym gatunkiem, ale jeśli to moja jedyna szansa na ponowną eksplorację Vvardenfell… to czemu nie?

Premiera dodatku nastąpi 6 czerwca 2017. Akcja The Elder Scrolls: Morrowind będzie działa się na 300 lat przed wydarzeniami z trzeciej odsłony serii gier wideo.

Kup The Elder Scrolls Online Tamriel Unlimited na PC

Kup The Elder Scrolls Online Tamriel Unlimited na PS4

Kup The Elder Scrolls Online Tamriel Unlimited na XONE