The And polecają się z nowym klipem! [VIDEO]

The And. Kolejna dobra, polska kapela w której słychać odpowiednie, taneczne dźwięki! A te dźwięki same porywają do ruszenia swoim ciałem. To trio: elektroniczny Kush, gitarowy Piotr Rubik oraz śpiewający Radek Rejsel. Co ciekawego mają za zaprezentowania? Teledysk do kawałka Fade In Time. Warto sprawdzić.

Na koncert zespołu trafiłam właściwie bardzo przypadkowo, ale z reguły tak zaczyna się „wielka muzyczna miłość” w wielu przypadkach. Koncert The And odbył się 8 maja tego roku w ramach Sceny Muzycznej Off Plus Camera Festival w Krakowie.
Ten dzień przeznaczony był dla artystów mocno elektronicznych. I takimi też są panowie z The And, którzy bardzo zgrabnie i sprytnie łączą elektronikę z gitarą a całości dopełnia dobry wokal z hasającym po całej scenie wokalistą. Zgromadzeni tego dnia na koncercie mieli okazję zobaczyć premierę teledysku – fajnie złączyło się to z festiwalem – w końcu chodzi o obrazy bardziej niż o dźwięki – super pomysł!
Duża energia na scenie, brzmienie podobne do dźwięków grupy Kamp!. Wydaje mi się, że mogą wiele wnieść w polską scenę muzyczną. Zobaczcie kosmiczny teledysk.

The And facebook