Strażnicy Galaktyki Vol. 2 – pierwsza zajawka!

James Gunn obdarował nas nowiutkim teaserem Guardians of the Galaxy Vol. 2! Opłacało się czekać!

W następnym roku do kin wejdzie, moim zdaniem, sequel najciekawszego i najlepszego filmu Marvela – ex aequo z Zimowym Żołnierzem. Mowa oczywiście o kontynuacji Strażników Galaktyki!

Dosłownie kilkanaście minut temu do sieci trafił sneak peak nowej przygody drużyny Star Lorda. Uwaga! Trudno nie dostać ciarek!

Motywem przewodnim trailera, tak samo jak „jedynki”, jest utwór Hooked on a Feeling szwedzkiej grupy Blue Swede. Przypominamy, że soundtrack pierwszej odsłony Guardiansów to jeden z najlepiej dobranych ścieżek muzycznych w ostatnich latach kinematografii. James Gunn ma niełatwe wyzwanie – musi przebić swój poprzedni dobór kawałków do filmu.

Na sneak peaku jest wszystko to, co potrzebne, by nakręcić widzów na nowych Strażników Galaktyki. Mamy ładne ujęcia, połączone z kosmicznymi efektami specjalnymi, scenę przytulania Star Lorda i Draxa (na myśl przychodzi mi świetny Fight Club), Rocketa oraz… Baby Groota! Muszę przyznać – mają mnie! Nie mogę doczekać się już 2017 roku. Będziemy mieli okazję zobaczyć tyle ciekawych premier, w tym aż trzy historię od Marvela!

Reżyser Guardians of the Galaxy również udostępnił dzisiaj plakat nowej odsłony serii. Trzeba powiedzieć, że wygląda świetnie!

straznicy

O Strażnikach Galaktyki pisaliśmy już kiedyś na łamach naszej strony. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o drugiej części historii drużyny Star Lorda, to zapraszamy do naszych innych artykułów. Fani filmów Marvela powinni zerknąć na nasz tekst, podsumowujący marvelowy Comic-Con 2016.

28 kwietnia 2017 roku na wielkich ekranach obejrzymy Star Lorda (Chrisa Pratta), Gamorę (Zoe Saldanę), Draxa (Dave’a Bautista), Rocketa (Bradleya Coopera), Groota (Vin Diesela), Nebulę (Karen Gillan), Ayehsę (Elizabeth Debicki), Mantis (Pom Klementieff) oraz ojca głównego bohatera, w którego wcielać będzie się Kurt Russell.

Zanim jednak wybierzemy się na Guardiansów, poznamy historię Doktora Strange’a (26 października 2016). Czekamy!