Michael Jackson Thriller, Stranger Things Netflix

Ile powstanie sezonów Stranger Things Netflix?

Bracia Duffer, Matt i Ross, twórcy Stranger Things, mówią ile sezonów serialu Netflix mają w planach.

Stranger Things Netflix ile sezonów?

Drugi sezon Stranger Things Netflix zadebiutuje na Netflix 27 października bieżącego roku. Pierwsza seria okazała się gigantycznym sukcesem, zbierając fantastyczne recenzje.

Skoro serial jest popularny, to w interesie Netflixa byłoby ciągnąć go w nieskończoność i co roku wypuszczać nowy rozdział tej historii. Twórcy serialu, bracia Matt i Ross Duffer mają dokładne plany, ile razy na Netflixa zagości nowy sezon Stranger Things. Ross Duffer dla vulture.com mówi:

Planujemy zakończyć serial po czwartym sezonie.

Później jego brat, Matt, dodał:

Po prostu ciągle musimy dostosowywać tę historię. Nie wiem, jak co roku coś złego może przydarzać się naszym bohaterom. Chyba muszą uciekać z tego miasta!

Jest to bardzo dobra informacja dla fanów Stranger Things Netflix. To, że twórcy serialu mieli pomysł na rozpoczęcie i mają pomysł na zakończenie pozwala nam myśleć, że nie będziemy musieli oglądać odcinków robionych na siłę.

Oczywiście nie wiemy, czy trzeci i czwarty sezon będą miały swoje premiery co roku. Równie dobrze mogą zostać rozciągnięte w czasie na kilka lat.

Widziałeś już zwiastun drugiego sezonu z Michael Jackson Thriller w tle? Nie? Naprawdę warto to zobaczyć! Tak samo, jak warto przypomnieć sobie ten rewelacyjny teledysk Michael Jackson Thriller.

Michael Jackson Thriller

Raduje czy smuci Cię informacja, że zostały tylko trzy sezony do zakończenia tej historii? Pisz w komentarzach! 🙂

Źródło: comicbookmovie.com