star wars battlefront 2 multiplayer gog

Do Star Wars: Battlefront II z 2005 roku powrócił multiplayer!

Star Wars: Battlefront II z 2005 roku odzyskał oficjalne wsparcie multiplayerowe. Nowa aktualizacja umożliwia wspólnie grać posiadaczom gry na Steamie i GOG-u!

Star Wars Battlefront 2 multiplayer GOG

Fani Gwiezdnych Wojen nie mogą doczekać się na nadchodzącą otwartą betę oraz listopadową premierę Battlefronta 2 od DICE. Dwanaście lat wcześniej powstała produkcja o tym samym tytule, która zdobyła status gry kultowej.

Jak wszyscy wiemy pierwotny multiplayer do Battlefronta 2 został napędzany przez usługę GameSpy. Firma została w 2013 roku przejęta przez Ziff Davis. Nowy właściciel postanowił zamknąć platformę w związku z czym wszystkie gry, których tryb wieloosobowy został oparty na GameSpy straciły swoje serwery.

Oczywiście gracze własnoręcznie rozwiązywali ten problem dla Star Wars: Battlefront 2 z 2005 roku i bez większych problemów, po zainstalowaniu kilku programów, można było grać. Nie zmienia to faktu, że było to dużo bardziej uciążliwe niż granie na oficjalnie wspieranych serwerach.

Dzisiaj firma GOG podała informację, że dzięki GOG Galaxy do Battlefronta 2 powrócił multiplayer. Co więcej teraz tryb wieloosobowy łączy klientów Steama i GOG-a, umożliwiając im wspólną zabawę w odległej galaktyce.

Z tej okazji na GOG-u trwa w promocja na Star Wars: Battlefront II z 2005 roku. 14,49 złotych to moim zdaniem naprawdę rewelacyjna cena za taką grę.

Miesiąc temu wskrzeszenie trybu mutliplayer nastąpiło w innej grze z uniwersum Star Wars, Empire At War.

Wszystko, co musisz wiedzieć o Battlefront 2 na nowym zwiastunie

Z kim widzimy się na froncie bitwy? 😀