Spider-Man PS4 fabuła

Spider-Man na nowym gameplayu + nowe spojrzenie na fabułę!

Jak łączą się światy Petera Parkera i Spider-Mana?

Spider-Man PS4 fabuła

Wideo zaprezentowane wczoraj na D23 Expo Disneya uchyliło nam rąbka tajemnicy na temat fabuły Spider-Mana. Dowiedzieliśmy się też czegoś więcej o otwartym świecie gry.

Bryan Intihar, dyrektor kreatywny nowego tytuły ekskluzywnego na PlayStation 4 o Pajączku, mówi trochę o tym „wcieleniu” Spider-Mana. Bohater w tej odsłonie ma już dwadzieścia trzy lata, co oznacza, że trudzi się już ochroną ludzi od ośmiu lat. Poznajemy doświadczonego już Spider-Mana, który dokładnie wie, jak działają jego zdolności.

Historia w dużej mierze skupi się na rozdarciu głównego bohatera pomiędzy byciem Peterem Parkerem, a działaniem jako Spider-Man.

Otwarty świat odda graczom możliwość wykorzystywania w walce różnych obiektów, takich jak samochody. Według Insomniac, gameplay został udoskonalony w porównaniu do tego, co widzieliśmy na E3 2017. Poprawiono mechanikę huśtania się między budynkami i system walki.

Spider-Man zadebiutuje jedynie na konsoli PlayStation 4. Nie podano jeszcze dokładnej daty premiery, ale zapowiedziano, że będziemy mogli sterować Pajączkiem już w 2018 roku.