seafret, Seafret Tell Me It's Real

Seafret znowu w Polsce! Znamy daty koncertów.

Po ubiegłorocznym, wyprzedanym koncercie i przebojowym występie na Muzofest sympatyczni Brytyjczycy wracają do Polski! Seafret zagrają dwa koncerty.

Grupa wystąpi 19 maja w poznańskiej Meskalinie i 20 maja w warszawskim klubie Proxima! Sprzedaż biletów rusza w piątek, 3 marca o 10:00. Wejściówki dostępne będą w stałych punktach sprzedaży!

Przypomnijmy, że Seafret mają na swoim koncie takie przeboje jak Missing, Oceans, To The Sea czy Be There. Po dwóch EP-kach, w ubiegłym roku ukazał się długogrający debiut Seafret. Płyta Tell Me It’s Real to efekt kilku lat pracy i nieustannego koncertowania. Gitarzysta Harry Draper oraz wokalista Jack Sedman poznali się w 2011 roku w Bridlington (East Yorkshire). W 2014 roku muzycy przenieśli się do Londynu. To tam nagrali debiutancką EP-kę Give Me Something. Materiał spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem branży muzycznej i pozwolił Harry’emu oraz Jackowi na podpisanie umowy z Columbia Records. Grupa wraca do Polski z najnowszym przebojem, „Blank You Out”. Partnerem warszawskiego koncertu jest MUZO.FM, na którego urodzinach grupa wystąpiła w ubiegłym roku.

https://www.youtube.com/watch?v=g2wY-FwWLhc